cybex Lemo Bouncer Pale Beige 2019
Cena
3.290 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A239395

cybex Lemo Bouncer Pale Beige 2019
S pásy Od narození do cca 6 měsíců (cca 9 kg)
Bez BPA od 6 měsíců do 3 let (15 kg)

S tímto dětským houpátkem má Vaše dítě místo u stolu od prvního dne. Inovativní Lemo Bouncer může být použit od narození do cca 6 měsíců jako samostatné houpátko nebo jako násada na jídelní židličku Lemo Chair. Takto máte Vaše dítě vždy na očích. Hraní na podlaze nebo sezení u jídla Lemo Bouncer může být bez pásu použit od 6 měsíců do 3 let. Pohodlný Lemo Bouncer se houpá podle přirizených pohybů miminka - postará se po pozornost v momentech kdy je dítě vzhůru a uklidní ho k polednímu spánku.

Autosedačka 3 v 1
Inovativní Lemo Bouncer může být použit od narození do cca 6 měsíců jako samostatné houpátko nebo jako násada na jídelní židličku Lemo Chair. Takto Houpátko může být použité bez pásů pro děti od 6 měsíců do 3 let.

Nastavitelná zádová opěrka
Nastavitelná opěrka umožňuje položení do spací nebo vzpřímenější polohy tka, aby to dítěti bylo pohodlné.

Polohovatelný pásový systém
Nastavitelný pás chrání Vaše dítě od prvního dne a houpací systém si mohou užít od 6 měsíců.

Samohoupací
Pohodlný Bouncer byl navržen tak, aby dítě zůstalo ve své přirozené pozici při houpání, takto bude spát bez rušení a hraní bude ještě zábavnější.

Technická data:
  • Vnitřní rozměry (délka/šířka/výška): 58 x 23 x 36 cm
  • Hmotnost: 3,4 kg
  • 30° C pratelný potah
Součástí dodávky je Bouncer pro židličky Lemo.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Naše nejprodávanější

cybex Lemo Bouncer Pale Beige 2019
3.290 Kč
Top značky