Cybex Lemo Chair Wood Twilight Blue 2019

Cybex Lemo Chair Wood Twilight Blue 2019


  • Cybex Lemo Chair Wood Canary Yellow 2019

Cena
4.840 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A239377

EAN: 4058511266565

Cybex Lemo Chair Wood Twilight Blue 2019
Od narození (S Bouncerem), od 6 měsíců do 9 kg (s baby setem), od 3 let do cca 99 let (ca. 95 kg)
Jedna židlička po celý život 4-in-1 Lemo Chair Wood od cybex roste s Vaším dítětem, designje nadčasový. Společně s Lemo Bouncer může být židlička použitá od narození dítěte, od 6 měsíců do cca 3 let může být používána s Baby setem a poté jako pohodlná židle Rostoucí dítě, ergonomická židle Ergonomická Lemo Chair nabízí nastavitelnost jednou rukou do různých výšek a 4 odličných pozic. Rychlá montáž, nadčasová design 4 šrouby dělají montáž snadnou.

Úprava jednou rukou.
Manévrování jednou rukou umožňuje nastavení do výšky (bezstupňové) a do hloubky (4 polohy),velikost sedadla a opěrky na na nohy nastavíte v několi

Pouze čtyři šroubky
Pouze 4 šroubky, jednoduché složení v méně jak 3 minutách.

Technická data:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 56 x 53 x 82 cm
  • Hmotnost: 6,6 kg
Součástí dodávky je židlička Lemo

Dokoupitelné příslušenství:
  • BABY-SET
  • Snack tray
  • Bouncer

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Naše nejprodávanější

Cybex Lemo Chair Wood Twilight Blue 2019
4.840 Kč