Cybex Lemo High Chair Storm Grey 2019

Cybex Lemo High Chair Storm Grey 2019


  • Cybex Lemo High Chair Twilight Blue 2019
  • Cybex Lemo High Chair Infinity Black 2019
  • Cybex Lemo High Chair Canary Yellow 2019

Cena
4.290 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A239370

Cybex Lemo High Chair Storm Grey 2019
Od narození (S Bouncerem), od 6 měsíců do 9 kg (s baby setem), od 3 let do cca 99 let (ca. 95 kg)
Kamarád pro život! 4in1 židlička Lemo Chair od Cyber roste společně s dítětem a nabízí mnoho možností k sezení Upevněte jednoduše Cybex lemo Bouncer a používejte žiličku od narození, použij Baby set a používej židličku od 6 měsíců do 3 let k sezení u stolu. S roustoucím dítětem poroste i Lemo Chair, pohodlná židlička a nastavitelnou opěrkou na nohy. Rostoucí dítě, měnící se potřeby? Ergonomická Lemo Chair nabízí nastavitelnost jednou rukou do různých výšek a 4 odličných pozic.

Úprava jednou rukou.
Manévrování jednou rukou umožňuje nastavení do výšky (bezstupňové) a do hloubky (4 polohy),velikost sedadla a opěrky na na nohy nastavíte v několi

Pouze čtyři šroubky
Pouze 4 šroubky, jednoduché složení v méně jak 3 minutách.

Technická data:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 56 x 53 x 82 cm
  • Hmotnost: 6,6 kg

Součástí dodávky je JEN brzdné lanko.

Dokoupitelné příslušenství:
  • BABY-SET
  • Bouncer
  • Snack tray

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Naše nejprodávanější

Cybex Lemo High Chair Storm Grey 2019
4.290 Kč
Top značky