CYBEX Pallas 2-fix 2015 Blue Moon

CYBEX Pallas 2-fix 2015 Blue Moon

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Pallas 2-fix 2018 Rumba Red
  • CYBEX Pallas 2-fix 2017 Gray Rabbit

7.990 Kč
5.790 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 2.200 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114031

CYBEX Pallas 2-fix 2015 Blue Moon
Třída 1/2/3, 9 - 36 kg, od ca. 9 měsíců do 12 let

Při použití autosedačky pro 1. třídu na nasazen hloubkově polohovací bezpečnostní pultík, který v případě předního nárazu chrání podobně jako nafouknutý airbag aniž by utlačoval. Po jednoduché přestavbě od zhruba 3 let se Pallas 2-fix přemění na několikrát vyznamenanou autosedačku Solution X2-fix. Nové postranní chrániče, které podobně jako postranní airbagy včasně absorbují nárazovou energii, skýtají inovativní ochranu v případě bočního nárazu. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Autosedačka je kompatibilní i s auty bez Isofixu.

Nastavitelný bezpečnostní pultík
Hloubkově nastavitelný, patentovaný bezpečnostní pultík dětské autosedačky skýtá dítěti podstatně více volnosti horní části těla a v případě frontálního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy pětibodových pásů. Nárazové síly se rozdělí na bezpečnostním pultíku a prostřednictvím materiálů, které pohlcují energii. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a pomáhá výrazně redukovat nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti týlu a ramen i vnitřní orgány jsou chráněny.

Optimalizovaná ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. SYSTEM PLUS)
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) na včasně zachycena nárazová energie. Síla postranního nárazu je systematicky odbouraná lineární řetězovou reakcí přes postranní chrániče a chrániče ramen a hlavy. Zároveň je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

Pohodlné nastavení polohy na ležení (třída 1)
Postará se o pohodové cestování. Díky jednoduchému nastavení se dá autosedačka jedním úkonem nastavit do polohy na ležení

3x nakláněcí opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Opěrka hlavy přesouvá těžiště hlavy vzad a zabraňuje tak nebezpečnému padání hlavy vpřed. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

ISOFIX CONNECT
Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Autosedačka se dá ale snadno použít i v případě, že Vaše auto není vybaveno Isofixem.

Další funkce:
• 11x výškově nastavitelná opěrka hlavy Pro optimální růst s dítětem
• Sklopitelná opěrka zad
• Vyjímatelná vložka na sednutí

Detaily:
• Rozměry: D 455 mm x Š 555 mm x V 730 - 900 mm
• Hmotnost: 11,2 kg
• Potah se dá prát na 30°C
• Svrchní látka: 100% polyester; podšívka: 100% polyuretanová pěna
• Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

CYBEX Pallas 2-fix 2015 Blue Moon
7.990 Kč
5.790 Kč