cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black

cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black


Cena
7.690 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A249885

cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black
Třída 1/2/3, 9 až 36 kg, od cca. 9 měsíců do 12 let

Ve třídě 1 má sedačka nastavitelnou hloubku bezpečnostních polštářů, které chrání při frontálním nárazu podobně jako nafukovací airbag, aniž by svíraly. Po jednoduché přestavbě od zhruba 3 let se Pallas 2-fix přemění na několikrát vyznamenanou autosedačku třídy 2/3 Solution X2-fix. Nové postranní chrániče, které podobně jako postranní airbagy včasně absorbují nárazovou energii, skýtají inovativní ochranu v případě bočního nárazu. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Autosedačka je kompatibilní i s auty bez Isofixu.

Nastavitelný bezpečnostní pultík
Hloubkově nastavitelný, patentovaný bezpečnostní pultík dává dítěti více volnosti horní části těla a v případě čelního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými pásy autosedaček. Síly nárazu jsou rozloženy po bezpečnostním polštáři a redukovány jeho materiály, které absorbují energii. Tento systém připomíná nafukovací airbag a pomáhá výrazně snížit nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti krku a ramen, stejně jako vnitřní orgány jsou chráněny.

Optimalizovaná ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. SYSTEM PLUS)
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) bude nárazová energie včas zachycena. Síla postranního nárazu je systematicky odbouraná lineární řetězovou reakcí přes postranní chrániče a chrániče ramen a hlavy. V případě nehody je kinetická energie těla zachycena v raném stádiu a hlava je aktivně směrována do bezpečné polohy. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. systému ochráněny v bezpečné zóně uvnitř dětské autosedačky.

Pohodlné nastavení polohy na ležení (třída 1)
Postará se o pohodové cestování. Díky jednoduchému systému nastavení lze sedačku jednoduše nastavit do polohy lehu.3x nastavitelná opěrka hlavy
Patentovaná, trojnásobně nastavitelná opěrka hlavy cybex zajišťuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Patentovaná, trojnásobně nastavitelná opěrka hlavy přesouvá těžiště hlavy vzad a zabraňuje tak nebezpečnému padání hlavy vpřed. Jen tak zůstane citlivá oblast hlavy a krku při bočním nárazu ochráněna, neboť hlava zůstává v bezpečnostní zóně sedadla. Patentovaná ochrana hlavy zajišťuje pohodlnější polohu při spánku a maximální bezpečnost v porovnání s běžnými systémy.

Isofix Connect
Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Spojky jsou pomocí západek spojeny s body Isofix ve Vašem voze. Opěrky paží lze jednoduše odejmout a tím sedačku přizpůsobit i vozidlům, která nejsou systémem Isofix vybavena.

Další funkce:
  • 11x výškově nastavitelná opěrka hlavy Pro optimální růst s dítětem
  • Naklonitelná zádová opěrka
  • Vyjímatelná vložka na sednutí
Detaily:
  • Rozměry (délka/šířka/výška): 455 mm x 555 mm x 730 - 900 mm
  • Hmotnost: 11,2 kg
  • Potah lze prát na 30 °C
  • Svrchní látka: 100% polyester; vycpávka: 100 % polyuretanová pěna
  • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black
7.690 Kč
Top značky