CYBEX Pallas-fix 2018 Pure BlackCYBEX Pallas-fix 2018 Pure Black
Varianta:
  • CYBEX Pallas-fix 2018 Pure Black
  • Cybex Pallas-fix 2019 Gray Rabbit
  • CYBEX SILVER Pallas-fix 2015 Blue Moon
  • CYBEX Pallas-fix 2015 Rumba Red

Cena
3.990 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A038714

EAN: 4250183709627

CYBEX Pallas-fix 2018 Pure Black
Třída 1/2/3, 9 - 36 kg, od ca. 9 měsíců do 12 let

Dvě autosedačky v jediné. CYBEX Pallas-fix se dá používat po celých přibližně 11 let. Když se používá jako autosedačka třídy 1, používá se s hloubkově nastavitelným bezpečnostním pultíkem, který podobně jako airbag rozdělí nárazovou energii přes velkou plochu pultíku a odbourá ji díky materiálům pohlcujícím energii. Od zhruba 3 let dítěte se tato autosedačka přemění na autosedačku třídy 2/3 - CYBEX Solution X-fix. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Použitelná i v autech bez Isofixu.

Nastavitelný bezpečnostní pultík - nejvyšší bezpečnost bez utiskování dítěte
Hloubkově nastavitelný, patentovaný bezpečnostní pultík dětské autosedačky skýtá dítěti podstatně více volnosti horní části těla a v případě frontálního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy pětibodových pásů.
Nárazové síly se rozdělí na bezpečnostním pultíku a prostřednictvím materiálů, které pohlcují energii. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a pomáhá výrazně redukovat nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti týlu a ramen i vnitřní orgány jsou chráněny.

Autosedačka 2-v-1 - uživatelská doba po 11 let
Tato autosedačka skýtá dlouhou dobu užití po zhruba 11 let. V 1. třídě chrání hloubkově polohovatelným pultíkem, který chrání před poraněními krční páteře v případě předního nárazu podobně jako airbag, aniž by omezoval dítě. Autosedačka se dá pro přibližně tříleté děti přeměnit na autosedačku třídy 2/3 z řady Solution.

L.S.P. SYSTEM - lineární ochrana při bočním nárazu
Novodobé postranní protektory absorbují nárazovou energii již v časném stádiu.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear.Side-impact.Protection) je síla bočního nárazu systematicky odbourána v přímé řetězové reakci přes chrániče ramen a hlavy. Zároveň je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

Pohodlná změna do polohy na ležení - třída 1
Postará se o pohodové cestování.
Díky snadnému nastavení se dá autosedačka jedním pohybem nastavit zepředu do polohy pro ležení

3x naklápěcí opěrka hlavy - patentováno
Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Výrobek se dá přirozeně používat i v autech bez Isofixu.

Funkce:
• Isofix Connect: pro extra stabilitu a bezpečnost
• Naklonitelná zádová opěrka
• Vyjímatelná vložka na sednutí
• Rozměry: D 45,5 x Š 47 x V 72-89 cm
• Hmotnost: 11 kg
• Potah pratelný na 30 stupňů


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut


Další informace k autosedačce CYBEX Pallas-fix

Autosedačka CYBEX Pallas-fix je autosedačkou 2-v-1, která se dá několika úkony přestavět. Skýtá optimální bezpečnost jako autosedačka třídy 1 pro děti od ca. 9 měsíců do 3 let a tělesné hmotnosti od ca. 9 do 18 kg a jako autosedačka třídy II/III pro děti od ca. 3 do 12 let a tělesné hmotnosti od ca. 15 do 36 kg.

Patentovaný bezpečnostní pultík dává dítěti stabilitu

Na rozdíl od běžných vnitřních pásů autosedačky představuje inovativní bezpečnostní pultík větší bezpečnost pro dítě a navíc se obejde bez zařezávajících se pásů. Patentovaný bezpečnostní pultík je hloubkově nastavitelný a dává dítěti více volnosti pohybu v oblasti horní části trupu. Při nárazu se energie lépe rozdělí přes plochu pultíku a je absorbována materiálem, podobně jako by to byl airbag.

Nastavitelná opěrka hlavy a zádová opěrka pro nejvyšší komfort sezení

CYBEX SILVER Pallas-fix má 3x naklápěcí a 11x výškově nastavitelnou opěrku hlavy i naklápěcí zádovou opěrku. Sedací vložka se postará o optimální přizpůsobení se velikosti dítěte. Díky rozměrům (D x Š x V) 45,5 x 47 x 72 - 89 cm a hmotnosti 11 kg se dá autosedačka snadno přesouvat. Potah se dá sejmout a prát na 30°C.

Bezpečnost ve dvojitém balení

Při použití autosedačky ve třídě I skýtá CYBEX Pallas-fix zvýšenou bezpečnost ve srovnání s běžnými pásy autosedačky díky využití bezpečnostního pultíku. Po přestavení se z ní stane autosedačka třídy II/III známá jako CYBEX Solution X-fix.

Dvě možnosti sezení v jedné autosedačce

Autosedačka třídy 1 Pallas-fix má novodobý bezpečnostní pultík a dá se používat jako autosedačka 2 v 1 až po 11 let. Několika úkony se přestaví od přibližně 3 let dítěte (od 15 kg) na autosedačku třídy II/III: Solution X-fix.

Nastavitelný bezpečnostní pultík pro nejvyšší ochranu p align="justify">Novodobý, hloubkově nastavitlený a patentovaný bezpečnostní pultík nabízí dítěti mnohem více volnosti pohybu horní části těla a nejvyšší míru bezpečí v případě předního nárazu ve srovnání s běžnými pásovými systémy. Nárazová energie se rozdělí přes velkou plochu pultíku a je odbourána materiály, které pohlcují energii. Tento systém je imitací nafouklého airbagu. Pás se nezařezává a jsou chráněny citlivý týl a ramena dítěte. Pohodlné nastavení do lehu

Ve třídě I se dá Pallas-fix jedním pohybem zepředu, pohodlně nastavit do polohy na ležení.

ISOFIX Connect System pro zvýšenou stabilitu

ISOFIX Connect System zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Výrobek je přirozeně také použitelný v autech bez Isofixu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - CYBEX Pallas-fix 2018 Pure Black
Průměrné hodnocení výrobku:
48 hodnocení
 
42
 
5
 
1
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

CYBEX Pallas-fix 2018 Pure Black
3.990 Kč