Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
cybex Pallas M 2017 Stardust Black

cybex Pallas M 2017 Stardust Black


 • cybex Pallas M 2017 Graphite Black
 • CYBEX Pallas M 2016 Royal Blue

MOC¹
6.490 Kč
Cena
5.966 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
524 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A190840

EAN: 4251158227276

cybex Pallas M 2017 Stardust Black
Třída 1/2/3, 9 - 36 kg, od ca. 9 měsíců do 12 let

Nová generace cenami oceněné série Pallas skýtá optimální bezpečnost a pohodlí při dlouhé uživatelské době až po 11 let.
Pallas M se používá v 1. třídě s hloubkově polohovatelným pultíkem. V případě předního nárazu se rozdělí síly přes celou plochu pultíku podobně jako u nafouknutého airbagu. Ve třídě 2/3 následuje snadná přestavba na Solution M.

Hloubkově polohovatelný bezpečnostní pultík (třída 1)
Hloubkově polohovatelný, patentovaný pultík chrání dítě v případě nehody, aniž by ho utiskoval.
Nárazové síly se rozdělí na bezpečnostním pultíku a prostřednictvím materiálů, které pohlcují energii. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a pomáhá výrazně redukovat nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti týlu a ramen i vnitřní orgány jsou chráněny. Nový, jednou rukou polohovatelný bezpečnostní pultík se výborně přizpůsobí tělu dítěte a skýtá navíc podstatně vyšší volnost pohybu horní části těla a v případě předního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti v porovnání s běžnými pětibodovými pásy.

Autosedačka 2 v 1
Tato autosedačka roste s dítětem a skýtá dlouhou dobu užití až po 11 let
V 1. třídě chrání hloubkově polohovatelným pultíkem, který chrání před poraněními krční páteře v případě předního nárazu podobně jako airbag, aniž by omezoval dítě. Autosedačka se dá pro děti od přibližně 3 let několika úkony přeměnit na autosedačku třídy 2/3 s řady Solution.

Individuálně nastavitelná ochrana v případě postranního nárazu
Díky individuálně nastavitelnému L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikající při nehodě včas absorbována.
Síla bočního nárazu je systematicky odbourána pomocí přídavných bezpečnostních polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároveň je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. L.S.P. chrániče se dají individuálně nastavit a dají se uzpůsobit velikosti auta.

Pohodlná, jednou rukou nastavitelná poloha na sezení nebo ležení (třída 1)
Postará se o pohodové cestování.
Díky pohodlné změně se dá autosedačka jedním úkonem na přední straně nastavit do polohy na ležení.

3x naklápěcí opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Patentovaná nakláněcí opěrka hlavy přemisťuje těžiště hlavy dozadu a zabraňuje tak nebezpečnému padání hlavy vpřed během spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

Další funkce:
 • Skořepina absorbující energii: Flexibilní struktura materiálu absorbuje nárazové síly
 • Optimalizovaný odvětrávací systém Podporuje příjemné tělesné klima
Technické detaily:
 • Rozměry (D/Š/V): 426 x 540 x 700 mm
 • Hmotnost: 8,3 kg
 • Potah se pere na 30 °C
 • Svrchní látka: 100% polyester; vycpávka: 100 % polyuretanová pěna
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - cybex Pallas M 2017 Stardust Black
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

cybex Pallas M 2017 Stardust Black
MOC¹ 6.490 Kč
5.966 Kč