cybex Pallas M-fix 2019 Gray Rabbit

cybex Pallas M-fix 2019 Gray Rabbit

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 4 kusy k dispozici!
 • cybex Pallas M-fix 2019 Cobblestone
 • cybex Pallas M-fix 2019 Pure Black
 • cybex Pallas M-fix 2019 Purple Rain
 • cybex Pallas M-fix 2019 Blue Moon

MOC¹ 7.290 Kč
7.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 200 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A256264

cybex Pallas M-fix 2019 Gray Rabbit
Skupina 1/2/3, 9 až 36 kg, od 9 měsíců do 12 let

Sedačka 2 v 1 zvítězila v kategorii 1/2/3, v testu 06/2015 organizace Stiftung Warentest, dosáhla hodnocení 2,1 (dobré). Pallas M-fix poroste spolu s dítětem a poskytne bezpečnost a dlouhou životnost až 11 let.

V kategorii 1 poskytuje ochranu díky hloubkově nastavitelnému systému, který chrání před zraněními při čelním nárazu a podobně jako nafukovací airbag zabrání poranění krční páteře, aniž by dítě omezoval v pohybu. Sedačku lze několika pohyby přeměnit na systém Solution M-fix v kategorii dětí od 3 let věku. Lze ji umístit i do vozů, které nejsou vybaveny systémem Isofix.

Detaily:
 • patentovaná naklonitelná opěrka hlavy
 • dlouhá doba použitelnosti až do 11 let
 • Individuálně nastavitelná ochrana v případě bočního nárazu (systém L.S.P.)
 • Jednoduše nastavitelná pohodlná poloha pro sezení a ležení (kategorie 1)
 • patentovaná naklonitelná opěrka hlavy
 • ISOFIX Connect pro extra stabilitu a bezpečnost
Hloubkově nastavitelný pultík (tř. 1)
Hloubkově nastavitelný patentovaný bezpečnostní systém chrání dítě v případě nehody, aniž by jej jakkoli omezoval.
Nárazové síly jsou zachyceny a utlumeny speciálními materiály bezpečnostního systému. Tento systém připomíná nafukovací airbag a pomáhá výrazně snížit nárazové síly v případě nehody. Pásy se nezařezávají a citlivé oblasti šíje a ramen, stejně jako vnitřní orgány zůstávají chráněny. Nový bezpečnostní polštář, který lze ovládat jednou rukou, se ideálně podřídí dětskému tělíčku a přitom poskytuje podstatně více pohodlí a volnosti pohybu horní polovině těla, a v případě čelního nárazu nabízí podstatně více bezpečnosti než konvenční bezpečnostní systémy.

Autosedačka 2 v 1
Tato sedačka poroste s Vaším dítětem a zajišťuje dlouhou životnost až 11 let.
Ve třídě 1 poskytuje ochranu díky hloubkově nastavitelnému systému, který chrání před zraněními při čelním nárazu podobně jako nafukovací airbag zabrání poranění krční páteře, aniž by dítě omezoval v pohybu. Sedačku lze pomocí několika jednoduchých pohybů přeměnit v sedačku kategorie 2/3 ze série Solutions vhodné pro děti od cca 3 let.

Individuálně nastavitelná lineární ochrana proti bočnímu nárazu
Díky individuálně nastavitelnému L.S.P. Systém (Linear Side-impact Protection) v případě nehody absorbuje nárazovou energii již v počátečí fázi.
Síla bočního nárazu je systematicky snižována dodatečnými zachycovacími prvky, dále chrániči ramen a hlavy. V případě nehody je kinetická energie těla zachycena v raném stádiu a hlava je aktivně směrována do bezpečné polohy. L.S.P. Bezpečnostní prvky jsou individuálně nastavitelné a lze je přizpůsobit velikosti vozu.

Jednoduše nastavitelná pohodlná poloha pro sezení a ležení (kategorie 1)
Postará se o pohodové cestování.
Díky jednoduchému systému nastavení lze sedačku jednoduše nastavit do polohy lehu.

3x nastavitelná opěrka hlavy
Patentovaná, trojnásobně nastavitelná opěrka hlavy cybex zajišťuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Autosedačka disponuje patentovanou, nastavitelnou opěrkou hlavy, která prodlouží těžiště hlavy dítěte a zabrání tak nebezpečnému naklonění hlavy dopředu během spánku. Jen tak zůstane citlivá oblast hlavy a krku při bočním nárazu ochráněna, neboť hlava zůstává v bezpečnostní zóně sedadla. Patentovaná ochrana hlavy zajišťuje pohodlnější polohu při spánku a maximální bezpečnost v porovnání s běžnými systémy.

Isofix Connect
Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Spojky jsou pomocí západek spojeny s body Isofix ve Vašem voze. Opěrky paží lze jednoduše odejmout a tím sedačku přizpůsobit i vozidlům, která nejsou systémem Isofix vybavena.

Další funkce:
 • Pevná skořepina: Pružná konstrukce materiálu absorbuje nárazové síly
 • Systém ventilace - podporuje příjemnou teplotu těla
Technické detaily:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 430 x 540 x 700 mm
 • Hmotnost: 9,3 kg
 • Potah lze prát na 30 °C
 • Svrchní látka: 100 % polyester; výplň: 100 % polyuretanová pěna
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu

Příslušenství

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

cybex Pallas M-fix 2019 Gray Rabbit
MOC¹ 7.290 Kč
7.090 Kč