cybex Pallas M-fix Autumn Gold 2020
-18%
Varianta:
 • cybex Pallas M-fix 2021 Lavastone Black
 • cybex Pallas M-fix 2018 Rebel Red
 • cybex Pallas M-fix Autumn Gold 2020
 • cybex Pallas M-fix 2018 Passion Pink - purple

6.490 Kč
Cena
5.343 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.147 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A219782

EAN: 4058511213378

cybex Pallas M-fix Autumn Gold 2020
Skupina 1/2/3, 9 až 36 kg, oad 9 měsíců do 12 let

Sedačka 2 v 1 zvítězila v kategorii 1/2/3, v testu 06/2015 organizace Stiftung Warentest, dosáhla hodnocení 2,1 (dobré). Pallas M-fix poroste spolu s dítětem a poskytne bezpečnost a dlouhou životnost až 12 let.

V kategorii 1 poskytuje díky hloubkově nastavitelnému bezpečnostnímu polštáři ochranu při čelním nárazu a zabraňuje zranění krční páteře, aniž by jakkoli omezovala v pohybu, podobně jako nafukovací airbag. Sedačku lze několika pohyby přeměnit na systém Solution M-fix v kategorii dětí od 3 let věku. Lze ji umístit i do vozů, které nejsou vybaveny systémem Isofix.

Hloubkově nastavitelný bezpečnostní systém - ovladatelný jednoduše jednou rukou (kategorie 1).
Hloubkově nastavitelný bezpečnostní systém, který byl přihlášen k patentu, chrání dítě v případě nehody, aniž by jej jakkoli omezoval.
Síly nárazu jsou rozloženy po bezpečnostním polštáři a redukovány jeho materiály, které absorbují energii. Tento systém připomíná nafukovací airbag a pomáhá výrazně snížit nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti krku a ramen, stejně jako vnitřní orgány jsou chráněny. Nový bezpečnostní polštář, který lze ovládat jednou rukou, se ideálně podřídí dětskému tělíčku a přitom poskytuje podstatně více pohodlí a volnosti pohybu horní polovině těla, a v případě čelního nárazu nabízí podstatně více bezpečnosti než konvenční bezpečnostní systémy.

Autosedačka 2 v 1
Tato sedačka poroste s Vaším dítětem a zajišťuje dlouhou životnost až 12 let.
V kategorii 1 poskytuje díky hloubkově nastavitelnému bezpečnostnímu polštáři ochranu při čelním nárazu a zabraňuje zranění krční páteře, aniž by jakkoli omezovala v pohybu, podobně jako nafukovací airbag. Sedačku lze pomocí několika jednoduchých pohybů přeměnit v sedačku kategorie 2/3 ze série Solutions vhodné pro děti od cca 3 let.

Individuálně nastavitelná lineární ochrana proti bočnímu nárazu
Díky individuálně nastavitelnému L.S.P. Systém (Linear Side-impact Protection) v případě nehody absorbuje nárazovou energii již v počátečí fázi.
Dodatečné bezpečnostní polštáře, chrániče ramen a hlavy systematicky snižují dopad bočního nárazu. V případě nehody je kinetická energie těla zachycena v raném stádiu a hlava je aktivně směrována do bezpečné polohy. L.S.P. Bezpečnostní prvky jsou individuálně nastavitelné a lze je přizpůsobit velikosti vozu.

Jednoduše nastavitelná pohodlná poloha pro sezení a ležení (kategorie 1)
Postará se o pohodové cestování.
Díky jednoduchému systému nastavení lze sedačku jednoduše nastavit do polohy lehu.

3x nastavitelná opěrka hlavy
Patentovaná, trojnásobně nastavitelná opěrka hlavy cybex zajišťuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Patentovaná nastavitelná opěrka hlavy přesouvá těžiště hlavy dozadu a zabraňuje nebezpečnému naklánění hlavičky dozadu a dopředu během spánku. Jen tak zůstane citlivá oblast hlavy a krku při bočním nárazu ochráněna, neboť hlava zůstává v bezpečnostní zóně sedadla. Patentovaná ochrana hlavy zajišťuje pohodlnější polohu při spánku a maximální bezpečnost v porovnání s běžnými systémy.

Isofix Connect
Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Opěrky paží jsou díky západkám spojeny se systémem Isofix ve Vašem voze. Opěrky paží lze jednoduše odejmout a tím sedačku přizpůsobit i vozidlům, která nejsou systémem Isofix vybavena.

Další funkce:
 • Pevná skořepina: Pružná konstrukce materiálu absorbuje nárazové síly
 • Optimalizovaný odvětrávací systém Podporuje příjemné tělesné klima
Technické detaily:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 430 x 540 x 700 mm
 • Hmotnost: 9,3 kg
 • Potah lze prát na 30 °C
 • Svrchní látka: 100 % polyester; výplň: 100 % polyuretanová pěna
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: cybex Pallas M-fix Autumn Gold 2020
5
1643 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 1402
 
4 hvězdičky
| 201
 
3 hvězdičky
| 26
 
2 hvězdičky
| 8
 
1 hvězdička
| 6
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.