Naše alternativa k vyprodanému výrobku

cybex Pallas M-fix SL Scuderia Ferrari 2019 Victory Black
Momentálně vyprodáno

cybex Pallas M-fix SL Scuderia Ferrari 2019 Victory Black


Cena
6.899 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A249887

EAN: 4058511398198

cybex Pallas M-fix SL Scuderia Ferrari 2019 Victory Black
Skupina 1/2/3, 9 až 36 kg, od 9 měsíců do 12 let

Ve skupině 1 poskytuje Pallas M SL ochranu díky hloubkově nastavitelnému systému.
Dětem od 15 kg (cca 3 1/2 roku) lze sedačku přeměnit na Solution M-fix SL jen pomocí několika jednoduchých kroků. Díky sklopným Isofix spojkám lze sedačku používat i v autech bez Isofixu.

Lineární ochrana proti bočnímu nárazu (systém L.S.P.)
Nové postranní protektory absorbují nárazovou energii již v časném stádiu.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je boční náraz díky lineární řetězové reakci systematicky odbouráván přes chrániče ramen a hlavy. V případě nehody je kinetická energie těla zachycena v raném stádiu a hlava je aktivně směrována do bezpečné polohy. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. systému ochráněny v bezpečné zóně uvnitř dětské autosedačky.

Nastavitelný systém tlumení
Hloubkově nastavitelná bezpečnostní pojistka dětské sedačky, která bude patentována, umožňuje dětem podstatně větší svobodu pohybu v horní části těla a v případě čelního nárazu poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti ve srovnání s konvenčními systémy bezpečnostních pásů.
Nárazové síly jsou zachyceny a utlumeny speciálními materiály bezpečnostního systému. Tento systém připomíná nafukovací airbag a pomáhá výrazně snížit nárazové síly v případě nehody. Pásy se nezařezávají a citlivé oblasti šíje a ramen, stejně jako vnitřní orgány zůstávají chráněny.

Sedačka 2-v-1 - životnost přibližně 11 let
Tato autosedačka nabízí dlouhou dobu životnosti - přibližně 11 let.
Ve třídě 1 poskytuje ochranu díky hloubkově nastavitelnému systému, který chrání před zraněními při čelním nárazu podobně jako nafukovací airbag zabrání poranění krční páteře, aniž by dítě omezoval v pohybu. Dětem od tří let věku lze autosedačku jednoduchým pohybem přeměnit na sedačku třídy 2/3 ze série Solution.

Optimální odvětrávací systém
Sedačka je tvořena sítí ventilačních kanálů, která prochází opěrkou zad a sedákem. Tento systém zajišťuje příjemné klima i v horkých dnech.

Další funkce:
  • Isofix Connect pro extra stabilitu a bezpečnost Lze použít i ve vozidlech bez systému Isofix.
  • Výškově nastavitelná opěrka hlavy do 12 poloh: Pohodlnější ochrana, která poroste s dítětem
  • Polohovatelná zádová opěrka: Dětská sedačka se ideálně přizpůsobuje sedadlu ve voze.
  • Vyjímatelná sedací vložka
Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 420 x 540 x 630 mm
  • Hmotnost: 5,8 kg
  • Potah lze prát na 30 °C
  • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější