Slavíme narozeniny
Slavíme narozeniny
Sleva
až 1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
cybex Solution M 2017 Autumn Gold

cybex Solution M 2017 Autumn Gold

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 6 kusy k dispozici!
 • cybex Solution M 2017 Manhattan Grey
 • cybex Solution M 2017 Infra Red

5.195 Kč
3.653 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.542 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A190869

cybex Solution M 2017 Autumn Gold
Třída 2/3, 15 - 36 kg, od ca. 3 let do 12 let

Výborné bezpečnostní funkce, inovativní vlastnosti pro pohodlí a skvělá funkčnost. Také v testu 06/2015 Stiftung Warentest přesvědčila Solution M výhrou s označením "dobrý" (1,8) ve třídě 2/3 (stejný počet bodů jako jeden další výrobce).

Jako člen osvědčené řady Solution přesvědčí Solution M výbornými bezpečnostními funkcemi, inovativními vlastnostmi pro pohodlí a skvělou funkčností.
Nejdůležitější prvek v bezpečnostním konceptu řady Solution je patentovaná, sklopná opěrka hlavy. Ta zabraňuje nebezpečné padání hlavy dítěte směrem vpřed během spánku Individuálně nastavitelný L.S.P. systém Plus s energii absorbujícími postranními chrániči zajistí nejlepší ochranu při bočním nárazu. Vysoký komfort nabízí výškově nastavitelná opěrka hlavy, sklonitelná zádová opěrka , extra široký polštářek na sezení a v neposlední řadě i lehká hmotnost.

3x naklápěcí opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Patentovaná nakláněcí opěrka hlavy přemisťuje těžiště hlavy dozadu a zabraňuje tak nebezpečnému padání hlavy vpřed během spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

Individuálně nastavitelná ochrana v případě postranního nárazu
Díky individuálně nastavitelnému L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikající při nehodě včas absorbována.
Síla bočního nárazu je systematicky odbourána pomocí přídavných bezpečnostních polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároveň je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. L.S.P. chrániče se dají individuálně nastavit a dají se uzpůsobit velikosti auta.

Optimální odvětrávací systém
Optimální odvětrávací systém je zárukou příjemného tělesného klimatu i v horkých dnech.
Stavebním prvkem balíčku pro větší pohodlí je síť ventilačních kanálků, která prochází zádovou opěrkou a sedačkou. Zajišťuje příjemné klima i v horkých dnech.

12x výškově nastavitelná opěrka hlavy
12x výškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimální růst s dítětem a maximální bezpečnost
12x výškové nastavení zajišťuje, že autosedačka roste s dítětem a je tak použitelná po dlouhou dobu. Chrániče hlavy rostou s osobními prostorovými potřebami dítěte.

Další funkce:
 • Extra široký a hluboký polštářek na sezení s extra měkkým polstrováním
 • Polohovatelná zádová opěrka: skvěle se přizpůsobí autosedadlu
 • Skořepina absorbující energii: Flexibilní struktura materiálu absorbuje nárazové síly
Detaily:
 • Rozměry (D/Š/V): 414 mm x 540 mm x 620 - 820 mm
 • Hmotnost: 5,2 kg
 • Potah se pere na 30 °C
 • Svrchní látka: 100 % polyester; vycpávka: 100 % polyuretanová pěna
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


cybex Solution M 2017 Autumn Gold
5.195 Kč
3.653 Kč