Cybex Solution S-Fix 2018 Pepper Black

Cybex Solution S-Fix 2018 Pepper Black

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Cybex Solution S-Fix 2018 Passion Pink
 • cybex Solution S-fix 2018 Autumn Gold
 • Cybex Solution S-Fix 2018 Lavastone Black
 • cybex Solution S-Fix 2019 Indigo Blue

MOC¹ 4.690 Kč
3.749 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 941 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A228005

Cybex Solution S-Fix 2018 Pepper Black
Autosedačka Solution S-Fix - optimálně se přizpůsobí potřebám Vašeho dítěte.
Jako pro Vaše dítě stvořená: Solution S-Fix roste s dítětem od 3 do 12 let a vždy se přizpůsobí jeho aktuálním potřebám. Přesně jako to dělají rodiče. Nejnovější člen osvědčené řady Solution přesvědčí inovativními bezpečnostními a komfortními funkcemi.

Optimalizovaná, naklonitelná opěrka hlavy zabraňuje nebezpečnému naklánění hlavy dopředu během spánku. Tak zůstane hlava dítěte v bezpečné zóně, což je mimořádně důležité v případě bočního nárazu. Společně s L.S.P. systémem zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu. Výškově nastavitelná opěrka hlavy do 12 poloh se přizpůsobí potřebám dítěte.

3x nastavitelná opěrka hlavy
Zabraňuje předklánění hlavy dítěte během spánku.
Optimalizovaná opěrka hlavy zabraňuje nebezpečnému naklánění hlavy dopředu během spánku. Tak zůstane hlava dítěte v bezpečné zóně, což je mimořádně důležité v případě bočního nárazu.

Optimalizovaná ochrana proti bočním nárazu (systém L.S.P.)
Sklopný na straně dveří L.S.P. systém autosedačky Solution S-Fix nabízí zvýšenou bezpečnost v případě bočního nárazu. Oproti sklopenému systému L. S. P. se síly v případě bočního nárazu u rozloženého L. S. P. společně s konstrukcí absorbující energii redukují až o 25%.

12x výškově nastavitelná opěrka hlavy - pohodlná ochrana, která poroste spolu s Vaším dítětem
Solution S-Fix roste s dítětem ve věku 3 až 12 let, což je dlouhá doba plná změn. Výškově nastavitelná opěrka hlavy do 12 poloh se přizpůsobí potřebám dítěte. Pomocí jedné ruky rodiče snadno nastaví ochranu hlavy a ramen.

Systém ventilace - podporuje příjemnou teplotu těla
Základním prvkem poskytujícím pohodlí patří síť ventilačních kanálků, která prochází stavebními prvky zádové opěrky a sedáku. Tento systém zajišťuje příjemné klima i v horkých dnech.

Isofix Connect - pro větší stabilitu a bezpečnost
Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu životnosti pomocí jednoduchého systému uchycení.
Spojky jsou pomocí západek spojeny s body Isofix ve Vašem voze. Lze je snadno odklapnout a autosedačku lze tedy používat i ve vozech, které nejsou systémem Isofix vybaveny.

Další funkce:
 • Široký a hluboký polštář na sezení: zajišťuje pohodlnou jízdu dlouhou dobu
 • Polohovatelná zádová opěrka: skvěle se přizpůsobí autosedadlu
 • Pevná skořepina: absorbuje nárazové síly a odvádí je od dítěte
Detaily:
 • Rozměry (délka/šířka/výška): 40,5 x 50 x 61 cm
 • Hmotnost: 6,2 kg
 • Potah pratelný na 30 stupňů
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Příslušenství

Cena
356 Kč
Cena
197 Kč
Cena
519 Kč
Cena
541 Kč
Cena
1.112 Kč
Cena
474 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Cybex Solution S-Fix 2018 Pepper Black
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Cybex Solution S-Fix 2018 Pepper Black
MOC¹ 4.690 Kč
3.749 Kč