Cybex Solution X Fix Cobblestone-Grey 2014

Cybex Solution X Fix Cobblestone-Grey 2014

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Solution X-fix 2015 Blue Moon
  • CYBEX Solution X-fix 2015 Purple Rain
  • CYBEX Solution X-fix 2015 Pure Black
  • CYBEX Solution X-fix 2015 Rumba Red

4.290 Kč
3.194 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.096 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A038748

Cybex Solution X Fix Cobblestone-Grey 2014
Cybex Solution X Fix

Nový bezpečnostní systém Solution X-fix staví na oceněné technologii Solution X a rozšiřuje ji o systém "Isofix connect".

ISOFIX connect
Integrované konektory Solution X-Fix se dají ovládat jednoduše zepředu; zaklapnete je do upevňovacích bodů systému ISOFIX Vašeho auta. Solution X-Fix se vyznačuje nízkou váhou a vysokým komfortem ovládání. Přednosti systému X-Fix jsou zvýšená bezpečnost a lepší stabilita sedačky.

Opěrka hlavy má 3 sklopné polohy
Tato opěrka je důležitým prvkem celého bezpečnostního konceptu CYBEX Solution, byla patentována a elegantně řeší problém padání hlavičky při spánku dítěte. Přitom je těžiště hlavičky přesunuto dozadu, takže hlavička nepadá během jízdy dopředu, nýbrž je pohodlně opřena o opěrku hlavy. Zejména v případě bočního nárazu zůstává citlivá hlava na rozdíl od běžných bezpečnostních systémů uvnitř bezpečnostní zóny autosedačky a tím je optimálně chráněna. To znamená nejem komfortní polohu ve spánku, ale o obdivuhodných 80% zvýšenou bezpečnost při bočním nárazu.

Systém L.S.P.
Navíc je vybavena autosedačka Solution X revolučním systémem L.S.P. (Linear.Side-impact.Protection). V tomto případě je kinetická energie vzniklá při nárazu systematicky odbourána díky opěrce hlavy a chráničům ramen. Současně je kinetická energie vlastního těla včasně zachycena a hlava je usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena zůstávají díky systému L.S.P. v bezpečnostní zóně dětské sedačky.

• Výškově polohovatelná opěrka hlavy
• Sklopná opěrka zad
• éschovný prostor

Příslušenství

Cena
1.432 Kč
Cena
480 Kč
Cena
591 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex Solution X Fix Cobblestone-Grey 2014
4.290 Kč
3.194 Kč