dantoy BIO Bobová dráha bez brzd zelená
eko

dantoy BIO Bobová dráha bez brzd zelená


Varianta:
  • dantoy BIO Boby bez brzd světle modré
  • dantoy BIO Bobová dráha bez brzd zelená

Cena
563 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A312360

EAN: 5701217067613

dantoy BIO Bobová dráha bez brzd zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Lu's tiger Bobsleigh v pěkné zelené barvě. Stabilní a odolné, i když se rychle sáňkuje na nerovném terénu. Díky lanu a rukojetím se snadno tahá. Posiluje smysl pro rovnováhu a fyzický vývoj dítěte.

Hračka z bioplastu se vyrábí v Dánsku z cukrové třtiny. Díky tomu je výrobek 100% recyklovatelný a skládá se ze 100% obnovitelných surovin.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka): 79 cm
  • Bez brzd
  • Materiál: bioplast
  • Věk: od 2 let
Pozor
Ilustrace mohou obsahovat barevné odchylky.

Ekologie

Ekoznačka Nordic Swan

Nordic Swan Ecolabel je oficiální ocenění pro ekologicky šetrné výrobky a služby ve skandinávských zemích. Výrobky oceněné značkou Nordic Swan splňují přísné požadavky na snížení negativních dopadů na životní prostředí při výrobě a spotřebě zboží. Celkem bylo v rámci Nordic Ecolable oceněno 59 různých skupin výrobků, včetně nábytku, kosmetiky a hraček. Kritéria, která je třeba splnit pro získání ekoznačky, jsou přizpůsobena příslušné skupině výrobků. Například 70 % dřeva použitého na výrobu nábytku musí pocházet z certifikovaných udržitelných zdrojů, při výrobě se nesmí používat žádné škodlivé chemické látky a musí být dodržovány limity spotřeby energie.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

dantoy BIO Bobová dráha bez brzd zelená
dantoy BIO Bobová dráha bez brzd zelená
563 Kč