dantoy Green Bean Truck
eko
dantoy Green Bean Truck
1.100 Kč
Cena
1.057 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A332385

EAN: 5701217026603

dantoy Green Bean Truck
Tento text je přeložen automaticky.
S tímto produktem dantoy z řady Green -Bean je každý vůz jedinečný. Produkt je vyroben ze zbytků z výroby plastů a získal ekologickou značku Nordic Swan.

Proces recyklace vytváří nádherné odstíny a náhodné barevné kombinace, takže žádné dva vozy nevypadají stejně. Náklaďák je dodáván s přívěsem child vyrobeným z recyklovaného kartonu a je velkým hitem venku i v dětském pokoji.

Green -Hračky Bean se vyrábějí pouze v malém množství, protože se vyrábějí ze skladových zbytků, což činí tento sortiment ještě jedinečnějším tiger . Proces recyklace vytváří krásné odstíny a náhodné barevné kombinace.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry kartonu (délka x šířka x výška): 69 x 26,5 x 27,5 cm.
  • Ekologická značka Nordic Swan
  • Udržitelný materiál a výroba
  • Recyklovaný plast
  • Barvy se mohou lišit od barev na obrázcích
  • Bez toxických látek
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Vyrobeno v Dánsku
  • Věk: od 2 let

Pozor
Náhodné kombinace barev, výběr barvy není možný.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
589 Kč
Cena
499 Kč

Ekologie

Výroba šetrná k životnímu prostředí

Mezi firmy s ekologickou výrobou patří výrobci, kteří si jsou vědomi své zodpovědnosti vůči životnímu prostředí a také se podle toho chovají. Takoví výrobce se zaměřují na výrobu kvalitních a odolných produktů. S tím souvisí nejen užívání udržitelných surovin, nýbrž také pečlivé sledování a optimalizace výrobních procesů. Cílem je využívat dostupné zdroje co nejeefektivněji a minimalizovat nepříznivé dopady na životní prostředí. Existuje také řada pečetí, které odlišují výrobky z udržitelné produkce. Patří mezi ně například severská labuť, zelený knoflík nebo bluesign.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

dantoy Green Bean Truck
dantoy Green Bean Truck
1.100 Kč
1.057 Kč