Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Děti koncept Steckspiel Aiden
Momentálně vyprodáno
Cena
758 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A270782

EAN: 7340028728559

Děti koncept Steckspiel Aiden
Tento text je přeložen automaticky.
Kolekce Aiden zachycuje moderní život ve městě: s automobily, autobusy a kamiony. Aiden je vzrušující město, se kterým se děti mohou hrát a učit se a které podporují rozvoj. Plug-in hra slouží k podpoře koordinace ruka-oko a řešení problémů za účelem třídění různých tvarů a barev. Do příslušných štěrbin ve střeše a po stranách lze vložit šest různě tvarovaných bloků nenatřeného dřeva. Když je třídění připojeno, mohou malí otevřít horní víko, odstranit obsah a znovu hrát.

Podrobnosti:
  • Barva: Příroda
  • Rozměry: 14,6 x 14,4 x 12,8 cm
  • Materiál: překližka / buk / kovové l / kokosová vlákna / bavlna
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější