Dětská sedačka Britax Römer Baby-Safe² i-Size Ocean BlueDětská sedačka Britax Römer Baby-Safe² i-Size Ocean Blue

Dětská sedačka Britax Römer Baby-Safe² i-Size Ocean Blue


 • Dětská sedačka Britax Römer Baby-Safe² i-Size Flame Red
 • Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Silver
 • Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size Cool Flow - Black
 • Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Blue

Cena
4.092 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A235691

EAN: 4000984192681

Dětská sedačka Britax Römer Baby-Safe² i-Size Ocean Blue
Tento text je přeložen automaticky.
i-Velikost / výška: 40 až 83 cm výška, hmotnost: 0 až 13 kg, věk: do cca. 15 měsíců

It Baby-Safe² i-Size je vhodný pro novorozence do 15 měsíců nebo do velikosti 83 cm. Novorozenecká vložka chrání dítě a poskytuje mu extra podporu a pohodlí. V případě nehody rozptyluje energii a navíc chrání dítě. Jak vaše dítě roste, můžete vyjmout novorozenou vložku a nastavit výšku opěrky hlavy. Díky tomu bude mít váš potomek více místa.

Patentovaná technologie pro rovnou polohu pro bezpečí a pohodlí
Není to tak snadné být v autě s novorozeným dítětem. To již začíná rozhodnutím o optimální poloze při ležení. Na jedné straně je plochá poloha při ležení lepší, protože svaly krku malého dítěte ještě nejsou dostatečně vyvinuté. Na druhé straně je v případě kolize bezpečnější poloha. Tato Baby-Safe² i-Size je důvodem, proč byla naše patentovaná technologie vyvinuta pro rovnou polohu.
Funguje to docela jednoduše: Pokud nastavíte výšku opěrky hlavy, nastaví se sklopná poloha současně. A pokud používáte Flexibilní základnu i-Size i-Size u některých vozidel, bude ležet pro vaše dítě ještě lepší.

Uklidňující bezpečnost pro první výlety s dítětem
Jsou to nejzranitelnější cestující: děti a zejména novorozenci. Proto musí být v případě nehody zvláště dobře chráněny. Není bez důvodu, abychom se soustředili na vývoj, neustálé zlepšování a výrobu dětských autosedaček - včetně četných testů, které provádíme. Splňujeme nejvyšší bezpečnostní standardy, které existují, a dokonce je překračujeme v rámci přísných testovacích postupů pro nové nařízení o bezpečnosti dětí.
Takže když si koupíte Baby-Safe² i-Size, je to součást našeho výzkumu a dlouholetých zkušeností. Takže si můžete užít každou jízdu se svým dítětem s naprostým klidem mysli.

Funkce produktu:

Novorozenecké rozmístění
Zahrnutá novorozená vložka s odnímatelnými pěnovými vložkami absorbujícími nárazy chrání dítě a dává mu zvláštní podporu. Zmenšuje oblast sedadla a poskytuje tak další pohodlí.

Technologie ochrany proti bočním nárazům (SICT)
V případě bočního nárazu je vaše dítě dokonale chráněno - dokonce dvakrát. - díky technologii ochrany proti bočním nárazům (SICT). Na jedné straně jsou síly, kterým je vaše dítě vystaveno v případě bočního nárazu, odkloněny od něj a na druhé straně jsou tlumeny. Chcete-li zajistit, aby vaše dítě bylo optimálně chráněno, měli byste vždy přizpůsobit technologii SICT tak, aby se používala pouze na straně obrácené ke dveřím.

Pozice ležet
Vaše novorozené dítě jede nejbezpečněji, když je pohodlné a ergonomické. Díky integrované a patentované technologii pro polohu ležení na rovině můžete polohu ležení nastavit na různé byty a přizpůsobit ji velikosti vašeho dítěte. Pozice se automaticky změní, jak nastavíte opěrku hlavy - vaše dítě dostane více prostoru, jak roste. To mimochodem platí i pro ramenní popruhy.

Snadno nastavitelné opěrky hlavy a popruhy
Nebylo to jednodušší: jednou rukou si můžete nastavit polstrované opěrky hlavy a ramenní popruhy a zcela je přizpůsobit velikosti vašeho dítěte. . Před nasazením popruhů se ujistěte, že je opěrka hlavy ve správné poloze - přímo nad rameny dítěte.

sluneční clona
Docela chytrý: sluneční kabina s ochranou proti slunci UPF 50+ chrání nejen vaše dítě před sluncem, ale také před větrem. A to v autě i na kočárku. Upevňovací body jsou vhodně umístěny na bocích nosné rukojeti, takže můžete přepravovat kojenecký nosič bez problémů, i když je k němu připevněna kapuce.

Pětibodový kabelový systém
Jsme přesvědčeni, že pětibodový kabelový systém je nejlepší způsob, jak chránit vaše dítě v autosedačce. Protože optimálně zajišťuje vaše potomstvo v ochranné skořepině sedadla. V případě kolize rozdělí pásový systém síly působící v případě nárazu na 5 bodů a zmenší je: na ramena, boky a přezku mezi nohama. Vaše dítě je v případě nehody chráněno ze všech stran.

Jednoduše vyřešeno: pomocí CLICK & amp GO® n
Chrání záda: Nosič kojenců lze snadno oddělit od základny nebo kočárku pomocí držadla na zadní straně kojenecký nosič. To vám jako rodičům umožní zůstat ve vzpřímené poloze, když zvedáte dětskou sedačku.

Nastavitelná nosná rukojeť
Dobře promyšlená: nosná rukojeť lze snadno nastavit dozadu, takže můžete své dítě pohodlně umístit do kojeneckého nosiče. Vše, co musíte udělat, je odemknout tlačítka na obou stranách držadla. A pokud umístíte kojenecký nosič na podlahu, je nejlepší umístit nosnou rukojeť úplně dozadu, aby se nehýbala.

Barevné indikátory pro správnou instalaci
Na to se můžete spolehnout: barevné indikátory označují, zda je kojenecký nosič správně připevněn k základně nebo kočárku. Jakmile jsou správně zapojeny, barevné indikátory se změní z červené na zelenou.

Čisté v blesku: odnímatelný kryt
Někdy jsou ulice docela špinavé. Nápoj se rychle rozlije nebo vaše dítě může při řízení onemocnět. Díky prozíravosti jsme vyvinuli potah sedadel, který lze prát v pračce a který lze snadno odstranit. Bez nutnosti vyjmout pás. Sedadlo tak rychle znovu vyčistíte - a jste připraveni jít.

cestovní systém
Existují dny, kdy se toho hodně děje. Když jste vy a vaše dítě venku a v autě, můžete to trochu usnadnit pomocí kojeneckého nosiče s kočárkem. Jednoduše sundejte kojenecké nosítko s dítětem z auta a nechte ho bezpečně zaklapnout na kočárku. A jste připraveni jít. Je dobré vědět, že všechny autosedačky Britax Römer mohou být bezpečně připevněny ke každému kočárku Britax pomocí našeho CLICK & amp GO®. Jsou také kompatibilní s dalšími kočárky předních značek.

Vždy bezpečně a snadno se instaluje do auta
Představte si, že vaše dítě spí hluboce a pevně a vy ho musíte buď zvednout z auta, nebo ho vložit do auta - aniž by ho probudil. V takových případech mnoho rodičů opravdu oceňuje naše základny pro dětské nosiče. Zatímco základna je bezpečně a bezpečně instalována ve voze a zůstává tam, můžete dětskou sedačku ze základny odstranit nebo jednoduše kliknout na základnu jednoduchým pohybem ruky. Bez velkého úsilí a bez rušení vašeho maličkého. Základní stanice je k dispozici jako příslušenství.

Možnosti instalace:
 • S pásem: Rodiče Britax jsou s pásem mnohem flexibilnější. Je to proto, že mohou instalovat svou dětskou autosedačku pomocí vlastního tříbodového bezpečnostního pásu. Tato možnost je praktická, pokud má být dětská sedačka instalována v různých autech, ne všechny, které má Isofix. Vodítka pásů na dětské sedačce pomáhají při správné instalaci
 • Se základní stanicí: Baby-Safe i Size Base nebo Flex Base
 • Na kočárku: Instalace pomocí dalšího Adaptéry
 • Certifikace letadla: Naše dětské autosedačky a dětské sedačky jsou nejen bezpečné na zemi. Poskytují také vašim nejmenším ochranu a pohodlí při cestování letadlem. Další informace získáte od letecké společnosti
Technické údaje:
 • Instalace: Na rozdíl od směru jízdy 40 až 83 cm
 • Rozměry (výška / šířka / hloubka): 58 x 44 x 67 cm
 • hmotnost: 4,8 kg
Zahrnuto v dodávce:
 • dětská sedačka Baby-Safe² i-Size
 • sluneční clona
 • novorozenecké nasazení
 • návod k použití

Pozor: Dětské sedačky nesmějí být používány ve spojení s aktivním předním airbagem na straně spolujezdce!

Součástí dodávky je dětská sedačka bez základnové stanice

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

Dětská sedačka Britax Römer Baby-Safe² i-Size Ocean Blue
4.092 Kč