Dětské nůžky s obalem REER easycut (7410)

Dětské nůžky s obalem REER easycut (7410)


Cena
125 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A023734

Dětské nůžky s obalem REER easycut (7410)
Dětské nůžky REER easycut

Číslo výrobku: 7410

Zažijte novou generaci péče o děti.
Studie ukázaly, že stříhání nehtů velkými, ostrými nůžkami způsobuje u mladých rodičů zvýšený stres a negativně ovlivňuje koncentraci. Strach před bolavými zraněními při stříhnutí vede k nejistotě, což nahrává rizikům zranění. Nervozita se také přenáší na Vaše miminko, vezme mu potřebný klid a zanechá nechuť a pocity strachu.

Z tohoto hlediska Reer, specialista na bezpečnost dítěte, vyvinul v úzké spolupráci s rodiči novodobé nůžky s krátkými ostřími, které ulehčí péči o nehty zvláště u novorozenců a udělá ji bezpečnější.

Spojení krátkých nůžek a anatomicky tvarované části pro držení nůžek snižuje odstup Vašich rukou od citlivých prstíků Vašeho dítěte. To Vám dá nejen více kontroly během vedení střihu, nýbrž i přesnější a bezpečnější práci.

• Obzvláště krátká, zakulacená ostří pro zlepšenou přesnost stříhání a redukovanou stříhací sílu pro nižší riziko zranění
• Velká oka na držení garantují Vaším prstům v každé pozici stříhání optimální a jisté držení
• Velmi kvalitně zpracované ostří z nerezové, zušlechtěné oceli
• Ergonomický tvar pro obzvláště bezpečnou a komfortní manipulaci
• Díky anatomicky tvarovanému ukončení nůžek je umožněna lepší podpora vedoucího prstu při přesném stříhání jak pro praváky tak pro leváky
• Stabilní ochranné pouzdro z měkké umělé hmoty je uzpůsobeno nůžkám a dá se malým tlakem jednoduše uvolnit a znovu nasadit. Snižuje riziko zranění a poskytuje ochranu proti prachu a špíně.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Dětské nůžky s obalem REER easycut (7410)
125 Kč
Top značky