Dětský řetěz VULLI Sophie la Girafe®
Cena
919 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280633

EAN: 3056562307658

Dětský řetěz VULLI Sophie la Girafe®
Tento text je přeložen automaticky.
Lze připojit kdekoli!

Velmi pohodlné. Díky svému spirálovitému tvaru může být hrací řetěz tažen od sebe, jak je požadováno, a tak může být obalen kolem táhla kočárku nebo připevněn k rámu postele. Díky 2 suchým zipům lze herní řetěz snadno připojit kdekoli. Zcela měkká tkanina pro větší bezpečnost. Živé barvy, různé vzory a různé materiály a textury podporují pocit doteku. Lazare kočku vrčí šťastně, když ji stisknete, křídla Kiwi ptáka záhadně praskají, Margot dítě ropucha visí měkký, nubbed kroužek na zuby, a když pohnete Sophie la Girafe, ozve se malý zvonek.

< silný> Podrobnosti:
  • Rozměry: 20 až 80 cm
  • Materiál: 20% Bavlna, 80% Polyester
  • Čištění: Ruční praní , neklouzejte do sucha
  • Věk: od 3 měsíců
úcta
Podrobnosti a barvy obsahu se mohou lišit. Balení uschovejte na bezpečném místě. Obsahuje důležité informace. Před použitím odstraňte všechny obaly a upevňovací prvky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Dětský řetěz VULLI Sophie la Girafe®
919 Kč