BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
Dětský sporák BRIO - červený

Dětský sporák BRIO - červený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
1.067 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A004609

Dětský sporák BRIO - červený
Červený sporák

Číslo výrobku: 31355

Klasický, robustní sporák BRIO.
Hračka, na kterou můžete být pyšní. Dřevěná hračka od BRIO je obohacením dětského pokoje.
Sporák je robustní a má otevírací troubu, pohyblivý regulátor na troubu a 4 velká, nastavitelná otočná tlačítka. Dřevo je tak dlouho hoblováno, až je na dotek hladké a měkké. Pak je nalakováno, až září!
Rozměry: 40 x 30 cm

Upozornění! Nevhodný pro děti do 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Dětský sporák BRIO - červený
1.067 Kč