Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Dětský vyhazovač Kinderkraft Felio Forest Yellow
Momentálně vyprodáno

Dětský vyhazovač Kinderkraft Felio Forest Yellow


Varianta:
  • Dětský vyhazovač Kinderkraft Felio Forest Yellow
    Momentálně vyprodáno
  • Dětský vyhazovač Kinderkraft Felio Stone Gray
  • Kinderkraft Baby vyhazovač Felio Peony Rose

Cena
1.241 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289002

EAN: 5902533913763

Dětský vyhazovač Kinderkraft Felio Forest Yellow
Tento text je přeložen automaticky.
Dětská houpačka a dětská houpačka s funkcí sedačky
Felio 3 v 1 je dětská vyhazovačka, kterou lze snadno přeměnit v dětskou houpačku a když je batole starší, lze ji použít jako sedačku. Hračky, melodie a vibrace povzbuzují vaše dítě ke hře a rozvoji. Měkká ovinovací přikrývka obsažená v sadě umožňuje používat vyhazovačku od prvních dnů života vašeho dítěte.

Přikrývka zahrnutá v sadě
Vy nemusíte nic kupovat samostatně, protože vše je již v sadě obsaženo! Měkký, odnímatelný as atraktivním designem. Ideální pro první měsíce života vašeho batole.

Ochrana proti hmyzu
Vzdušná síť proti komárům, která přichází s vyhazovačem Felio, chrání vaše dítě před veškerým hmyzem. Síť proti komárům se snadno připevňuje.

Několik funkcí v jednom
Felio je ideální vyhazovač a houpačka pro nejmenší děti. Když vaše dítě začne sedět na vlastní pěst, je snadné přeměnit Felio na vysokou židli, kterou lze použít až do hmotnosti 18 kg.

Propagační hračky
3 hračky se zrcadlem na přídi podporují rozvoj dětské fantazie a motorické koordinace a stimulují pocit doteku a sluchu. Jeden z nich šustí, druhý vrzání a třetí slouží jako kroužek na zuby. Můžete změnit pořadí, jak si přejete.

Uklidňující melodie a vibrace
Felio nabízí vašemu dítěti nové zážitky! 8 melodií vám zpříjemní čas vašeho dítěte a uklidňující funkce virbation mu pomůže usnout.

Bezpečnostní pásy
Vaše dítě je v vyhazovači dítěte zajištěno pomocí 3 bodů bezpečnostní popruhy s ochranným pásem, které vždy zajišťují stabilní a bezpečnou polohu.

Malé rozměry ve složeném stavu
Felio lze snadno složit dovnitř i ven. Vyhazovač se snadno vejde do každé místnosti. Když je složený, zabírá málo místa.

Rychlá změna na houpání
Získáte produkt 2 v 1, nabízí pohodlí vašeho dítěte, pomáhá usnout a relaxovat. Díky několika jednoduchým krokům lze vyhazovačku změnit na dětskou houpačku. Jednoduše pohněte běžci a - hotovo.

Žádné nečistoty
Nemusíte se starat o skvrny! Čištění vyhazovače Felio je snadné, protože potah a přikrývka lze odstranit a prát v pračce při 30 ° C.

Technické údaje:
  • Pro děti do hmotnosti / věku: houpačka od narození do 9 kg vysoká židle od 9 do 18 kg
  • Rozměry (výška x šířka x délka): 37 až 66 x 45 x 66 cm
  • Rozměry zabaleného stropu: 61 x 61 cm
  • Hmotnost: 3,1 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější