25% v appce | 20% v shopu
25% v appce | 20% v shopu
Sleva na
MÓDU 👕 👗
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Získejte kupon
DICKIE Farma Adventure Hrací sada
-24%
1.142 Kč
Cena
870 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
272 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A315697

EAN: 4006333076084

DICKIE Farma Adventure Hrací sada
Tento text je přeložen automaticky.
"Jen toho býka nerozčilujte"

Jakmile jsou obě vozidla (tahač s přívěsem a pickup) vyvezena ručním výtahem do nejvyššího patra, může začít rychlý sestup... ale ten je plný překvapení! Najednou se balíky sena uvolní a skutálí se po rampě auta. Nakonec musí auta projet zuřícím červeným býkem - ten vydává zvuky a bliká, jakmile ho auto použije jako rampu (baterie jsou součástí balení). Trajektorii autíček lze také variabilně nastavit tak, aby přistávala například na druhé úrovni. Tam už čekají padací dveře, kterými lze snadno naložit přívěs s balíky sena aden .

S hrací sadou Farma Adventure od Dickie Toys je farma plná vzrušení.
Přenosná farma je kombinací rychlé garáže a venkovského hracího setu farmy, a proto nabízí mnoho různých her station a pestrou zábavu pro všechny chlapce a dívky od 36 měsíců.

Rychlý život na farmě - 48 cm vysoká sada na hraní na farmě rozzáří oči začínajících farmářů. Čeká vás mnoho různých her station a spousta zábavy!

Spousta prvků - je tu velká skluzavka pro auta, větrný mlýn, rozzuřený býk, který se rozzuří, když projede jiné auto, padací dveře, malá stodola a výsuvný výběh pro zvířata.

S vozidly a zvířaty- Aby skvělá zábava mohla začít hned po vybalení, jsou součástí balení přímo traktor, přívěs, pickup, balík sena, kráva, ovce, kůň, prase, pes a odpovídající baterie.

Velká farma je ideálním dárkem a nabízí pestrou a především bezpečnou zábavu pro všechny chlapce a dívky od 3 let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka): 48 cm
  • světelné a zvukové efekty
  • s vozidly a zvířaty
  • materiál: plast
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

DICKIE Farma Adventure Hrací sada
DICKIE Farma Adventure Hrací sada
1.142 Kč
870 Kč