Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Dickie Firefighter Sam Fire Rescue Centre
Momentálně vyprodáno

Dickie Firefighter Sam Fire Rescue Centre


MOC¹
1.040 Kč
Cena
896 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
144 Kč-14%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A148179

Dickie Firefighter Sam Fire Rescue Centre
Hasič Sam a hasičská stanice: hlavní stan každého dobrodruha

S hasičskou stanicí od Dickie Toys děti objeví dějiště mnoha dobrodružství. Dvojpodlažní budova má mnoho detailů, oživí teevizní příběhy a přenese je do dětského pokojíčku.

Záchranná stanice má velkou sjezdovou dráhu, díky které získají všechny dostupné vozy hasiče Sama v měřítku 1:64 tu správnou rychlost. Vrtulník Wallaby je již součástí sady her a je připraven k zásahu z vlastního heliporu. Páka na věži vystartuje požární vůz v prvním patře přímo do příštího zásahu. V garáži v přízemí je možné zaparkovat více vozů ze série.
Vydejte se do faktastické akce.

Podrobnosti:
  • Vana s doplňky
  • Včetně kolejnic, heliportu, garáže, rampy
  • Včetně helikoptéry z kovu
  • Rozměry: 48 x 26 x 23 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky