Dickie IRC Požárník Sam Hasičské auto Jupiter

Dickie IRC Požárník Sam Hasičské auto Jupiter


Cena
649 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A210585

Dickie IRC Požárník Sam Hasičské auto Jupiter
Hasič Sam IRC Jupiter: Hurá do zásahu!

Tajnou hvězdou série hasič Sam je samozřejmě Jupiter, nouzové vozidlo. Dickie Toys představuje s IRC Jupiterem ze série hasič Sam funkční a skvěle zkonstruované hračky s infračerveným dálkovým ovládáním.

Po stisknutí tlačítka se auto pohne dopředu a dozadu, do zatáčky a přitahuje všeobecnou pozornost. Zapotřebí jsou pouze baterie, pak mohou malí fanoušci prožívat dobrodružství svých seriálových hrdinů také doma.

Podrobnosti:
  • Infračervené ovládání
  • Světla
  • Velikost: 14 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Dickie IRC Požárník Sam Hasičské auto Jupiter
649 Kč
Top značky