Naše alternativa k vyprodanému výrobku

DICKIE RC Battle Machine Twin Pack 1:16
Momentálně vyprodáno

DICKIE RC Battle Machine Twin Pack 1:16


Cena
2.163 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A315015

EAN: 4006333076428

DICKIE RC Battle Machine Twin Pack 1:16
Tento text je přeložen automaticky.
Připravit, nastavit, spustit!S novými Battle Machines se do domu Dickie Toys stěhuje pravděpodobně nejinovativnější a nejinteraktivnější zážitek z rádiového ovládání ve své třídě.
Je vybaven laserovým bojovým štítkem a technologií nabíjení přes USB, a tak je zábava plná akce zaručena.
Každý hráč začíná se třemi životy, které jsou indikovány zeleným, žlutým a červeným světlem S child na zadním senzoru vozidla.
Pak to začne. Stejně jako v oblíbené hře Laser Tag je cílem pronásledovat soupeře a chytit ho laserovým paprskem. V zápalu boje však nesmíte zapomenout na ochranu vlastního senzoru - jinak budete zasaženi sami!
Vítězem se stává hráč, který jako první dosáhne tří zásahů.Chcete-li bitvu obnovit, stačí stisknout tlačítko zadního senzoru na vozidle. Obhájíte titul, nebo vyhraje váš soupeř?

Stačí vložit baterie do dálkového ovládání, nabít vozidlo pomocí kabelu USB aden a můžete vyrazit. Sada hraček je vhodná pro děti od šesti let a trénuje motoriku chlapců a dívek, kteří rádi závodí.

Hry mohou začít!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka): 46 cm
  • Dvě RC vozidla včetně dálkového ovládání v sadě
  • Funkce infračerveného snímání pomocí dálkového ovládání: laserový bojový tag
  • 2-kanálové rádiové ovládání s režimem turbo
  • Frekvence 2,4 GHz: společně může pracovat až 16 vozidel.
  • Dosah rádia: až 30 metrů
  • Vozidla jsou vybavena nabíjecí technologií USB
  • Připraveno k provozu: baterie pro dálkové ovládání (4x AAA) a baterie pro vozidlo (2x 6,4V 320 mAh LiFe baterie) jsou součástí dodávky.
  • Věk: od 6 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější