Naše alternativa k vyprodanému výrobku

DICKIE Toys City Train
Momentálně vyprodáno

DICKIE Toys City Train


Cena
427 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A166386

EAN: 4006333050008

DICKIE Toys City Train
Tento text je přeložen automaticky.
Dickie Toys City Train: Chytrý způsob, jak obejít!

Dickie Toys City Train by také měl existovat ve skutečnosti. Místo jízdy na kolejích jezdí na kolech s volnoběžkami a dostává se tam, kam chtějí cestující z města hraček přijet. Jinak se však replika drží velkých modelů na kolejích. Střechu a dveře lze otevřít, aby se děti mohly podívat na podrobný interiér a podrobně se podívat na jednotlivé prvky regionálního vlaku. S délkou 45 centimetrů je vlak také skutečným poutačem tygrů na polici a stává se tak vyhledávanou sběratelskou položkou pro starší fanoušky železnice.

Podrobnosti:
  • délka: 45 cm
  • Měřítko: 1:43
  • Hračka s volnoběhem
  • Interiérový design
  • Dveře a střecha může být otevřena
  • Věk: od 3 let

úcta
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější