DICKIE Toys Hrdinové města, sada figurek

DICKIE Toys Hrdinové města, sada figurek


Cena 232 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A244987

DICKIE Toys Hrdinové města, sada figurek
Dickie Toys Sada postaviček s opičákem a vránou Kazimírem vrány - co mají za lubem?

Bez vrány Kazimíra a jeho přítele opičáka by dobrodružství v populární sérii YouTube "Hrdinové města" nebylo tak zábavné. Obě figurky Dickie Toys vnášejí do dětského pokoje hravost a dobrou náladu. Skateboard s volnoběhem je vybaven konektorem tak, aby se k němu Kazimír i opičák mohli snadno připojit. A jde se na věc. Přiložená sběratelská karta obsahuje tajný kód, který umožňuje rodičům získat v ToyApp rozsáhlý bonusový materiál. Roztomilé postavy pro děti od jednoho roku podporují motorické a úchopové dovednosti, stejně jako zrak. Hravou formou vnášejí do dětského pokoje dobrodružství ze seriálu.

Podrobnosti:
  • Pohyblivé figurky v sadě po dvou.
  • Vrána Kazimír a opičák
  • Skateboard s volnoběhem a konektorem pro připojení figurek
  • Sběratelská karta s tajným kódem pro bonusový materiál na ToyApp
  • Délka: 8 cm
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DICKIE Toys Hrdinové města, sada figurek
232 Kč
Top značky