DIFRAX S Lahvička Wide 310 ml girl

DIFRAX S Lahvička Wide 310 ml girl

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 300 Kč
205 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 95 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111584

DIFRAX S Lahvička Wide 310 ml girl
Růžová Difrax lahvička S Wide je velmi oblíbená u miminka i rodičů. Důležitými důvody jsou tvar S lahvičky a speciální antikolikový ventil. Tím nemůže v lahvičce vzniknout vakuum a je zajištěn permanentní průtok stravy. Antikoliková lahvička ve tvaru S se dá používat od narození a skvěle se hodí v kombinaci s kojením. Konstantní tok stravy zabrání vzniku břišních křečí a bolestí břicha. Vhodná i pro použití na kaši.

Jedinečná lahvička ve tvaru S se dá okamžitě používat i u předčasně narozených dětí. Díky odšroubovatelnému dnu se dá snadno čistit a pohodlně plnit zamraženým mateřským mlékem. Společně se savičkou Large se dá široká lahvička dobře používat jako lahvička na kaši. Speciální antikolikový ventil zajistí, že v lahvičce nevznikne vakuum a je zajištěn neustálý průtok stravy lahvičkou. Tím bude dítě méně trpět na žaludeční křeče, méně vyplivávat a brkat.

Lahvička S má podstatnou přednost: Díky jedinečnému tvaru garantuje optimální polohu při pití a zlepšenou polohu při sezení pro Vás. Je tím pádem první lahvičkou, která usnadňuje situaci jak krmenému miminku tak Vám. Lahvičky Difrax jsou k dostání v různých barvách a velikostech.

Doporučení: Pro ohřátí S lahvičky vyvinul Difrax vhodnou ohřívačku S lahví. Tím dosáhne mléko během 3 minut teplotu 37 °C (jako je teplota mateřského mléka).

• Nižší riziko křečí v břiše, vyplivování a blinkání.
• Ergonomický tvar garantuje optimální polohu pití.
• Díky savičce Large se hodí i na kaši.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX S Lahvička Wide 310 ml girl
MOC¹ 300 Kč
205 Kč