DIFRAX Silikonová savička Dental Large 3m+ 2 ks

DIFRAX Silikonová savička Dental Large 3m+ 2 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 137 Kč
93 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 44 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111032

DIFRAX Silikonová savička Dental Large 3m+ 2 ks
Silikonová savička Dental Large na lahvičku S Natural byla vyvinuta pro děti, které se snadno zakuckají a silně pijí. Savička je plochá a má dírku na horní straně. Tím se strava lépe rozdělí v puse, než je spolknuta, čímž se eliminuje podráždění čípku v hrdle.

Large: Od 3 měsíců nebo když je tok savičky Medium příliš pomalý. Ideální pro hustou řídkou stavu jako je kaše.

Obsah balení: 2 kusy.

Savička je vyrobena z měkkého, bezpečného silikonu bez obsahu BPA. Vyvinuto lékařským týmem Difrax.

Doporučení: Když chcete lahvičku převážet, doporučuje se vložit savičku opačně do lahvičky nebo ji vzít v extra nádobce. K tomu se hodí například Difrax sterilizační krabička na dudlík nebo taštička na dudlík.

• Pro děti, které se snadno zakuckají a silně pijí
• Plochá savička má na horní straně dírku, čímž se strava lépe v puse rozdělí a eliminují se tak podráždění čípku v hrdle
• Vhodná na lahvičku Difrax S Natural

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX Silikonová savička Dental Large 3m+ 2 ks
MOC¹ 137 Kč
93 Kč