DIFRAX Silikonová savička Dental Small 0m+ 2 ks

DIFRAX Silikonová savička Dental Small 0m+ 2 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 137 Kč
87 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 50 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111026

DIFRAX Silikonová savička Dental Small 0m+ 2 ks
Savička Difrax Dental Small na lahvičku S Natural byla vyvinuta pro miminka, která se rychle zakuckají a velmi silně sají. Savička je plochá a má dírku na horní straně. Tím se strava lépe rozdělí v puse, než je spolknuta, čímž se eliminuje podráždění čípku v hrdle.

Small: Od narození pro normálně až rychle pijící děti. Vhodné pro řídkou tekutou stravu jako je mléko (mateřské a připravené z prášku)

Obsah balení: 2 kusy.

Savička je vyrobena z měkkého, bezpečného silikonu bez obsahu BPA. Vyvinuto lékařským týmem Difrax.

Doporučení: Když chcete lahvičku převážet, doporučuje se vložit savičku opačně do lahvičky nebo ji vzít v extra nádobce. K tomu se hodí například Difrax sterilizační krabička na dudlík nebo taštička na dudlík.

• Pro děti, které se snadno zakuckají a silně pijí
• Plochá savička má na horní straně dírku, čímž se strava lépe v puse rozdělí a eliminují se tak podráždění čípku v hrdle
• Vhodná na lahvičku Difrax S Natural

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX Silikonová savička Dental Small 0m+ 2 ks
MOC¹ 137 Kč
87 Kč