Digitální teploměr REER Easy Scan

Digitální teploměr REER Easy Scan


Cena
179 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A035639

Digitální teploměr REER Easy Scan
REER

Digitální teploměr EasyScan
Číslo výrobku: 9850

Digitální teploměr změří teplotu za pár sekund. Podle věku dítěte se můžete rozhodnout, zda ho chcete použít orálně, rektálně nebo v podpaží. Pro orální a rektální měření teploty potřebuje jen zhruba 10 sekund. Pro měření v podpaží potřebuje zhruba 29 sekund. Díky flexibilní špičce je měření jemnější a bezpečnější. Akustický signál Vás informuje o ukončení měření. Výsledek posledního měření je uložen. Digitální teploměr je vodotěsný.

• Neobsahuje rtuť
• Nerozbitný
• 0% bisphenolu A

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Digitální teploměr REER Easy Scan
179 Kč
Top značky