Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Dollhouse Ever Earth
Momentálně vyprodáno
Cena
5.324 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292213

EAN: 6923619437552

Dollhouse Ever Earth
Tento text je přeložen automaticky.
Model pro panenský dům Ever Earth je klasická a zároveň nadčasová architektura: historická fara. Na celkem 4 podlažích a přední zahradě si můžete zahrát podle svého srdce. Interiér je vyroben z masivního dřeva a zrychluje srdce každého dítěte - s vysněnou postelí s nebesy, volně stojící vanou a ležérním nábytkem z obývacího pokoje v kuchyni se sny splní nejen pro ty nejmladší. Dům panenky je solidní a kvalitní, v neposlední řadě díky velikosti cca. 84 cm absolutní poutač.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 55 x 40 x 82,5 cm
  • Materiál: 100% FSC dřevo
  • Čištění: Ruční praní
  • Věk: od 3 let

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější