Dooky Zero+ Clona Fay

Dooky Zero+ Clona Fay

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
496 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 186 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136662

Dooky Zero+ Clona Fay
Pomocí Dooky Zero+ chráníte své dítě před světlem, větrem, sluncem, UV paprsky a hlukem a rychle a snadno vytvoříte klidnou atmosféru. Dooky Zero+ se hodí na všechny autosedačky třídy 0+. Díky jedinečnému registrovanému designu se dá snadno nastavit výškově. Díky svým suchým zipům se dá snadno srolovat nahoru nebo dolů. Když Vaše miminko usnulo, srolujte Dooky úplně dolů, abyste mu vytvořili tmu a klid pro spánek. Vhodné pro ruční praní. Skýtá skvělou UV ochranu LSF 40+, která absorbuje přes 95% škodlivých UVA a UVB paprsků. Vhodné pro všechny autosedačky třídy 0+, snadné nastavení výšky, chrání před UV paprsky, sluncem, větrem, světlem, chladem, hlukem a lehkým deštěm. Detaily a barvy obsahu se mohou lišit.

Upozornění: Upozornění! Tento produkt není hračka. Nenechte své dítě bez dozoru a zajistěte dostatek odvzdušnění zejména v horkých letních dnech.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dooky Zero+ Clona Fay
MOC¹ 682 Kč
496 Kč