Doona Plus autosedačka s integrovaným podvozkem 2v1 2019 Grey

Doona Plus autosedačka s integrovaným podvozkem 2v1 2019 Grey


 • DOONA s integrovaným podvozkem 2v1 černý 2018 Racing Green
 • DOONA Plus s integrovaným podvozkem 2v1 Black 2019
 • DOONA s integrovaným podvozkem 2v1 černý 2018 Royal Blue 2018
 • Doona Plus s integrovaným podvozkem 2v1 2018 Flame red

Cena
9.900 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A264146

Doona Plus autosedačka s integrovaným podvozkem 2v1 2019 Grey
Z autosedačky na kočárek v několika sekundách. Vajíčko příští generace.

Doona je první první autosedačka do auta, která je zároveň jako kočárek Její výhody jsou známy: Když za chvíli vystupujete, nemusíte Vaše dítě zabalovat do autosedačky a pak do kočárku zvlášť, nábrž stačí jen rozevřít podvozek. Vaše dítě nebude vyrušováno, může spát dále, nebo na Vás dívat svýma velkýma očima. Nemusí ven z vajíčka, z jeho příjemného prostředí, má Vás také pořád na očích. Takto ušetříte sobě i dítěti spoustu stresu. Takhle jednoduchá nebyla vyjížďka do supermarketu nikdy!

Nová kolekce nastavuje nový styl v šesti barevných moderních provedeních, vnitřní textílie v černé a elegantní barvě a s hliníkovou konstrukcí. Takto kolekce je perfektní pro trendy rodiny.

Detaily:
 • Nejvyšší bezpečnost, kvality
 • Kompatibilní s Isofix Doona systémem pro bezpečné ukotvení
 • 100% Bezpečnost pro děti Bezpečné a testované materiály.
 • TÜV certifikováno pro použití v letadlech, pro dodatečnou ochranu
Závazek k bezpečnosti
Bezpečnost není jen jedním z aspektů, ale naší základní hodnotou. Naše produkty jsou vytvořené pro rodiče a jejich děti a musí proto splňovat nejpřísnější bezpečnostní standarty. Každý náš produkt podtupuje přísné interní a externí testy, které zaručují bezpečnost.

Ochrana proti bočnímu nárazu
Jedinečná dvoustěnná struktura Doony, která umožní zaklapnutí koleček do Doona™, způsobuje extra bezpečnost. Zesílenou ochranu v případě bočního nárazu nabízejí dvě stěny ze stabilního plastu, které pohlcují náraz, společně s extra vrstvou EPS, pěny a textilií. V případě nehody je tak dítě ideálně chráněno.

Ochrana při zadním nárazu
Ne jako u typických vajíček umožňuje Doona jedinečnou strukturu - madlo dát proti zadnímu sedadlu - čímž se vytváří extra ochrana v případě zadního nárazu. V případě nehody je tak absorbován náraz.

Mechanismy zabraňující chybám
Dvě z nejčastějších příčin zranění ve spojení s autosedačkami a kočárky jsou chybné použití nebo chybná instalace. S tímto vědomích vyvinuly týmy designérů a inženýrů různé mechanismy, aby se zabránilo chybnému používání a garantovalo se bezpečné používání.

S mechanismem pro děti
Všechny materiály, které jsou používány v rámci Simple Parenting, jsou pečlivě testovány a schváleny přísnými evropskými normami a dalšími nařízeními včetně SVHC (Substances of Very High Concern) Všechny mateirály jsou bez použití nebezpečný chemikálií, ale jsou velmi odolné a kvalitní, aby byla zajištěná nepřetržitá bezpečnost produktu.

Certifikace na lety EU a US
Doona byla testována a schválena pro leteckou dopravu jak v USA, tak v Evropě.

Normy a Certifikováty
Dětské produkty byly testovány pod nejpřísnějšímu bezpečnostními standarty. Toto postihuje zejména dětské autosedačky a kočárky, protože děti musí být během přepravy obzvláště chráněny. Kvůli své unikátní hybridní podobě a funkčnosti se byla Doona™ testována a certifikována. Doona ™ je tedy jediným produktem, kde byly splněny normy jakosti a bezpečnosti obou evropských norem.

Technické detaily:
 • Zavedení: Autosedačka proti směru jízdy
 • Třída: 0+
 • Hmotnost: Do 13 kg
 • Hmotnost výrobku: 7 kg
 • Rozměry vajíčka: 44 x 60 x 66 cm
 • Hmotnost kočárku: 99 x 82 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

Doona Plus autosedačka s integrovaným podvozkem 2v1 2019 Grey
9.900 Kč
Top značky