Dřevěná provázková hračka Cubika "Pohádka
eko -28%

Dřevěná provázková hračka Cubika "Pohádka


Varianta:
  • Dřevěná provázková hračka Cubika "Létající auta
  • Dřevěná provázková hračka Cubika "Veselí trpaslíci
  • Dřevěná provázková hračka Cubika "Rybičky
  • Dřevěná provázková hračka Cubika "Pohádka

MOC¹
319 Kč
Cena
230 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
89 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A345529

EAN: 4823056514309

Dřevěná provázková hračka Cubika "Pohádka
Tento text je přeložen automaticky.
Sada se skládá z barevných figurek, hradů, kočárů, draků a dalších pohádkových postaviček. Součástí je provaz s dřevěnou špičkou pro snadné navlékání. Každá figurka má otvory pro provlečení provázku. Hračka podporuje pozornost a jemnou motoriku.

Dřevo výrobků Cubika Toys pochází z Karpat na jihozápadě Ukrajiny. Díky velké vzdálenosti od průmyslových podniků je dopad na životní prostředí v regionu nízký. Lesy, z nichž dřevo pochází, jsou obhospodařovány udržitelným způsobem.

Podrobnosti o produktu:
  • Materiál: dřevo FSC
  • Barveno barvami na vodní bázi
  • Rozvíjí pozornost, koordinaci a jemnou motoriku
  • Věk: od 3 let

Příslušenství

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Dřevěná provázková hračka Cubika "Pohádka
Dřevěná provázková hračka Cubika "Pohádka
MOC¹ 319 Kč
230 Kč