Easy Baby p?ebalovací podložka Sleeping Bear Nature (440-83)
Momentálně vyprodáno

Easy Baby p?ebalovací podložka Sleeping Bear Nature (440-83)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.272 Kč
883 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 389 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A008958

Easy Baby p?ebalovací podložka Sleeping Bear Nature (440-83)
Easy Baby přebalovací podložka

Značková kvalita od Easy Baby ---

Na této praktické přebalovací podložce s odnímatelným látkovým potahem se bude Vaše miminko pohodlně cítit. Kromě toho se roztomilé motivy a moderní barvy postarají o okouzlení každého dětského pokoje. Perfektně se dá tato přebalovací podložka dopasovat s povlečením, spacím pytlem a dětskou dekou se stejným motivem.
• rozměry: ca. 85 x 75 cm

Die přebalovací podložka je z PVC, neobsahuje Phthalat, bez těžkých kovů a je v souladu s predpismi Eé a EN 71-2 a 71-3.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.