Naše alternativa k vyprodanému výrobku

ecoiffier 100% Chef - Kempovací sporák s příslušenstvím
Momentálně vyprodáno

ecoiffier 100% Chef - Kempovací sporák s příslušenstvím


Cena
295 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271736

EAN: 3280250026495

ecoiffier 100% Chef - Kempovací sporák s příslušenstvím
Tento text je přeložen automaticky.
S tímto barevným kempovacím sporákem a příslušenstvím bude další kempovací výlet zážitkem! Protože i ti nejmenší mohou připravit chutná jídla - stejně jako máma a táta!

Přenosný kempovací kamna se dvěma hořáky lze snadno vzít všude a pro skvělou zábavu při vaření existuje spousta příslušenství: pánev se smaženými vejce, pět různých hrnců, pekáč se smaženým kuřecím masem, brokolicí, zeleninou v konzervách a různými kuchyňskými potřebami.

Podrobnosti:
  • Kempovací kamna Dimensions: 26 x 20 x 6,5 cm
  • Obsah: kempová kamna, pánev se smaženým vejcem, pět různých květináčů, pekáč se smaženým kuřecím masem, brokolicí, konzervovanou zeleninou a různé kuchyňské náčiní.
  • Věk: od 18 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier Jedná se o barevné, podrobné produkty pro děti od 1 do 6 let s vynikající poměr cena-výkon. Krédo francouzského výrobce hraček je: učit se a objevovat svět - skrze hru! Se stavebními bloky Abrick může potomek objevit své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou fantazii.

Řada her na hraní rolí je klíčem k dospělému světu a stala se součástí tygra vývoje dětí. Tím, že obnoví každodenní situace, jsou sociální dovednosti proškoleny a prohloubeny. Společnost Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál k zachování zdrojů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější