Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
8x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
ecoiffier 100% Chef - Nákupní taška s příslušenstvím

ecoiffier 100% Chef - Nákupní taška s příslušenstvím


Cena
256 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271739

EAN: 3280250026808

ecoiffier 100% Chef - Nákupní taška s příslušenstvím
Tento text je přeložen automaticky.
S touto tvarovanou nákupní taškou jsou malé nákupní průkopníci dokonale vybaveni pro další nákupní cestu! Taška je vyrobena z pružného plastu a lze ji dokonale uchopit rukama malých dětí. Je proto ideálním prostředkem pro přepravu zvěřiny - uvnitř vaku je láhev s vodou, kečup, těstoviny, čokoláda, jogurt a pudink, stejně jako plechovka fazolí. Veškeré příslušenství lze po přehrání uložit do robustní tašky.

Podrobnosti:
  • Rozměry sáčku: 29,5 x 19,5 x 19,5 cm
  • Obsah: láhev na vodu , kečup, těstoviny, čokoládový krém, jogurt, pudink a plechovka fazolí
  • Věk: od 18 měsíců

úcta
Není možný žádný výběr barev, tj. Dodáváme náhodně vybranou barvu.

O Ecoiffier:
Ecoiffier Jedná se o barevné, podrobné produkty pro děti od 1 do 6 let s vynikajícím poměr cena-výkon. Krédo francouzského výrobce hraček je: učit se a objevovat svět - skrze hru! Se stavebními bloky Abrick může potomek objevit své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou fantazii.

Řada her na hraní rolí je klíčem k dospělému světu a stala se součástí tygra vývoje dětí. Tím, že obnoví každodenní situace, jsou sociální dovednosti proškoleny a prohloubeny. Společnost Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál k zachování zdrojů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

ecoiffier 100% Chef - Nákupní taška s příslušenstvím
256 Kč