ecoiffier Abrick Big Foot Závody aut

ecoiffier Abrick Big Foot Závody aut

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 ks k dispozici!
674 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249533

ecoiffier Abrick Big Foot Závody aut
Super zábava na rychlých kolech!
Tato závodní dráha podporuje šikovnost a dovednosti, neboť zde se jedná o složitý terén. Malá závodní auta jsou vybavena velkými pneumatikami, díky nimž jsou ideální pro dobrodružnou jízdu: přes kmeny a kameny, dřevěné mosty, vodou a ohněm, závody jsou prostě skvělou výzvou! Diváci mohou celé dění sledovat z tribuny. 3 závodní vozidla Big Foot a odtahový vůz jsou součástí dodávky, a k tomu ještě spousta příslušenství!

Podrobnosti:
  • Se 3 závodními vozy Big Foot a odtahovým vozidlem
  • Věk: od 18 měsíců


Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci. Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje. Více na www.smobytoys.de.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ecoiffier Abrick Big Foot Závody aut
674 Kč
Top značky