ecoiffier French Cuisine - Modulární kuchyňka
ecoiffier French Cuisine - Modulární kuchyňka
910 Kč
Všechny ceny vč. DPH

ecoiffier French Cuisine - Modulární kuchyňka


Cena
910 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A249638

ecoiffier French Cuisine - Modulární kuchyňka
Velká zábava pro malé šéfkuchaře od 18 měsíců!
Krásná kuchyňka ve francouzském designu s chytrou strukturou 2 v 1: obě poloviny lze postavit vedle sebe nebo do pravého úhlu. Tak se vejde tato flexibilní kuchyňka do každého pokojíčku.

Stejně jako v reální kuchyni, i kuchyňka na hraní obsahuje troubu, myčku a dřez s kohoutkem, I mytí nádobí bude zábavné! Bohaté příslušenství obsahuje hrnec, obracečku, sběračku, slánku a pepřenku, příbor, talíř, pohárek, zásobník na mýdlo, obaly od potravin na hraní a mnoho dalšího.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 59 x 19 x 76,5 cm
  • Věk: od 18 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

ecoiffier French Cuisine - Modulární kuchyňka
910 Kč
Top značky