ecoiffier French Cuisine - Moje první kuchyňka

ecoiffier French Cuisine - Moje první kuchyňka


Cena 501 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249635

ecoiffier French Cuisine - Moje první kuchyňka
Pro malé šéfkuchaře!
Moderní malá kuchyňka v pestrobarevném provedení zajisté najde místo v každém pokojíčku. Kuchyňka na hraní obsahuje troubu, ve které je možné péct ty nejlahodnější koláče, dřez s kohoutkem, plotýnku a malý jídelní prostor. Obsahuje celkem 13 kusů příslušenství jako je pánev, pekáč, pohárek, příbor, slánka a pepřenka.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 43,5 x 27 x 60
  • Věk: od 18 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ecoiffier French Cuisine - Moje první kuchyňka
501 Kč
Top značky