Ecoiffier kočárek pro panenku Nursery hluboký oboustranný 2847

Ecoiffier kočárek pro panenku Nursery hluboký oboustranný 2847

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 ks k dispozici!
355 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249651

Ecoiffier kočárek pro panenku Nursery hluboký oboustranný 2847
S tímto kouzelným kočárkem v retro designu se mohou malé maminky dle libosti procházet se svými panenkami. Oválný kočárek má ergonomickou rukojeť a sluneční clonu, kterou lze uzpůsobit oběma směrům jízdy. Každá procházka tak bude zábavou.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 45 x 31,5 x 51 cm
  • Věk: od 12 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Ecoiffier kočárek pro panenku Nursery hluboký oboustranný 2847
355 Kč
Top značky