Naše alternativa k vyprodanému výrobku

ecoiffier kolébka pro panenky s příslušenstvím
Momentálně vyprodáno

ecoiffier kolébka pro panenky s příslušenstvím


Cena
427 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A297404

EAN: 3280250028734

ecoiffier kolébka pro panenky s příslušenstvím
Tento text je přeložen automaticky.
Okouzlující kolébka pro panenky s doplňky Ecoiffier pro láskyplnou péči o malé miláčky. Kolébka je vhodná pro panenky do 32 cm a je vybavena otočným mobilem. Příslušenství pro panenky zahrnuje také nočník, teploměr, plenky, hřeben a kojeneckou láhev.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry: 36 x 27 x 34 cm
  • Věk: od 18 měsíců


O společnosti Ecoiffier:
Ecoiffier Jedná se o barevné podrobné produkty pro děti od 1 do 6 let s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Krédo francouzského výrobce hraček je: Učte se a objevujte svět - hraním! Se stavebními bloky Abrick mohou děti objevovat své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou představivost.

Sortiment rolí je klíčem ke světu dospělých a stal se nedílnou tygří součástí vývoje dítěte. Opakováním každodenních situací se procvičují a prohlubují sociální dovednosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí svou kompletní řadu produktů ve Francii a k ​​ochraně zdrojů využívá recyklované materiály.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější