ecoiffier Maxi Abrick Activity stolek
Momentálně vyprodáno

ecoiffier Maxi Abrick Activity stolek

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
599 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249514

ecoiffier Maxi Abrick Activity stolek
Tento pestrý herní stůl z řady Maxi Abrick značky Ecoiffiers poskytuje spoustu zábavy malým průzkumníkům ve věku od 12 měsíců, přičemž jemně podporuje jejich motorické dovednosti. Krásné stavební kostky Maxi Abrick mohou být poskládány a sestavovány podle potřeby. Vaše dítě se naučí rozpoznávat tvary a barvy. Jeho fantazie a kreativita si také přijdou na své.

Několik dětí může hrát u jednoho stolu, což podporuje komunikaci a zvyšuje rozmanitost. Do přihrádky pod deskou stolu si může dítě kostky uschovat. Vzhledem k tomu, že stůl nemá žádné ostré hrany, je již vhodmý již pro děti starší 12 měsíců.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 50 x 37 x 30 cm
  • Se 32 kostkami
  • Věk: od 12 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.