ecoiffier Mecanics sada ponku  4 v 1

ecoiffier Mecanics sada ponku 4 v 1


Cena
996 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249557

ecoiffier Mecanics sada ponku 4 v 1
Díky této čtyřdílné sadě s ponkem jsou malí řemeslníci perfektně připravení na každou práci. Sada obsahuje bohaté příslušenství včetně ponku s vrtačkou, kladivem, kleštěmi, francouzským klíčem, ochrannými brýlemi, malým kufříkem na nářadí se šrouby a příslušenstvím, ochrannou helmu a šikovný vozík do dílny na dvou kolečkách.

Každé dítě se zde může kreativně zabavit, šroubovat, vrtat a opravovat a přitom poznávat různé nástroje. Sada pro řemeslníky je zcela bez elektroniky a baterií, je tak vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 90 x 26,5 x 61,3 cm
  • Věk: od 18 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ecoiffier Mecanics sada ponku 4 v 1
996 Kč
Top značky