ecoiffier nurse ry - stanice péče o panenky
Cena
669 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A249656

EAN: 3280250028796

ecoiffier nurse ry - stanice péče o panenky
Tento text je přeložen automaticky.
Toto krásně navržené středisko péče o panenky od malých matek Ecoiffier pro malé panenky nabízí vše, co potřebují pro láskyplnou péči o své chrámy. Zde může potomek zabalit své malé panenky, posypat je, rozčesat si vlasy a dokonce je přidat! Uprostřed je integrováno malé sedadlo se stolem, přebalovací stůl s pojízdným stolem a stupnicí. Součástí je dětská láhev a talíř s příbory.

Pro přebalovací stůl je k dispozici krabička na prášek, hřeben a teploměr. Mobilní nechá malou panenku usnout. Pomocí ruční sprchy lze panenku dítě umýt ve vaně. Na konci hry může být vana zasunuta pod postel. Bez ostrých hran je toto středisko péče o panenky vhodné pro děti od 12 měsíců.

Podrobnosti:
  • rozměry: 54,5 x 51 x 53 cm
  • Věk: od 12 měsíců


O programu Ecoiffier
Ecoiffier Jedná se o barevné a podrobné produkty pro děti od 1 do 6 let s vynikajícím poměrem cena / výkon. Krédo francouzského výrobce hraček je: učit se a objevovat svět - skrze hru! Se stavebními bloky Abrick může potomek objevit své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou fantazii.
Řada her na hraní rolí je klíčem k dospělému světu a stala se součástí tygra vývoje dětí. Tím, že obnoví každodenní situace, jsou sociální dovednosti proškoleny a prohloubeny. Společnost Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál k zachování zdrojů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

ecoiffier nurse ry - stanice péče o panenky
ecoiffier nurse ry - stanice péče o panenky
669 Kč