ecoiffier Topinkovač s příslušenstvím

ecoiffier Topinkovač s příslušenstvím


Cena
433 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249565

ecoiffier Topinkovač s příslušenstvím
Snídaně deluxe s rafinovanou snídaňovou sadou Ecoiffier s topinkovačem a rozmanitým příslušenstvím. Na jídelním lístku jsou dvě vařená vejce, která mohou být podávána v odpovídajících stojáncích na vajíčka s veselým víčkem v kuřecím designu. Součástí jsou dva kousky topinek, které lze v horkém retro topinkovači okamžitě opékat. Zařízení má ovládací knoflík a spínač, pomocí něhož mohou být topinky zasunuty do opékače nebo z něho vyskočit. Souprava je doplněna malým kávovarem, cukřenkou, dvěma barevně puntíkovanými šálky a dvěma lžičkami.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 21 x 13 x 14 cm
  • Věk: od 12 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ecoiffier Topinkovač s příslušenstvím
433 Kč
Top značky