✯ Vánoční nákupy -10% ✯
✯ Vánoční nákupy -10% ✯
Kód kupónu
TAJN8927
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Ecoiffier velká stavebnice pro děti Superpack 3v1 Maxi Abrick 7770
Momentálně vyprodáno

Ecoiffier velká stavebnice pro děti Superpack 3v1 Maxi Abrick 7770

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249521

Ecoiffier velká stavebnice pro děti Superpack 3v1 Maxi Abrick 7770
Tato obrovská sada Abrick do dětského pokojíčku přináší 3 různá herní témata. Zoo, železnici a autíčka. S veselými zvířátek ze Zoo mohou malí stavitelé postavit svou vlastní zoologickou zahradu. Hru oživí žirafa, divoký kůň, slon, tygr, lev, sova a kravička!

Díky skvělému číslicovému vlaku se mohou již ty nejmenší děti hravou formou učit číslice. Lokomotivu a oba vagóny lze různě propojovat dle chuti a nálady. Se 4 veselými vozidly s přátelskými obličeji si mohou děti dle nálady sestavovat různé výrobky. Velké a snadno uchopitelné kostky se snadno propojují a jsou vhodné pro malé dětské ruce.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 58 x 12,7 x 38,5 cm
  • Věk: od 12 měsíců


O Ecoiffier:
Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci.

Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.