Eichhorn 2 v 1 Nákladní auto a ponk

Eichhorn 2 v 1 Nákladní auto a ponk


Cena 690 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A246432

Eichhorn 2 v 1 Nákladní auto a ponk
Eichhorn 2 v 1 Nákladní auto a ponk poskytne každému malému řemeslníkovi dostatek možností, aby si užil svou zálibu. Nákladní prostor auta lze snadno otevřít a přeměnit na ponk. Kabinu řidiče lze snadno složit a rozložit, sada obsahuje rovněž malou figurku na hraní. Hračka od Eichhorn je skvělou zábavou pro děti. Koordinace oko-ruka vašeho dítěte je trénována díky barvám a různým tvarům.

Podrobnosti:
  • Obsah: 24 součástí auta, 1 figurka
  • Material: Bukové dřevo, borové dřevo, překližka, MDF, plast
  • Rozměry: Nákladní vůz: 14 x 25,5 x 18 cm
  • Věk: od 1 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Eichhorn 2 v 1 Nákladní auto a ponk
690 Kč
Top značky