Eichhorn Baby Gym
Cena
1.383 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289239

EAN: 4051902001103

Eichhorn Baby Gym
Tento text je přeložen automaticky.
S barevnou dětskou posilovnou Eichhorn a jejími herními aktivitami a zvuky jsou trénovány cílené uchopení, obratnost, reakce a soustředění.

V dětské tělocvičně jsou zavěšeny dvě hračky, každá s jinou vzrušující funkcí: malý zvonek, různé materiály a roztomilá králičí hlava s plyšovýma ušima. Po stranách jsou prvky pro soustružení a gumové kroužek na zuby pro malé děti, se kterými si mohou hrát. Eichhorn Baby Gym je vyroben výhradně ze 100% dřeva FSC® z udržitelného lesa pro tygry. Vhodné pro děti od 3 měsíců.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 7,5 x 50 x 48,7 cm
  • Věk: od 3 měsíců
Pozor
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělých.
Aby se předešlo možnému zapletení, musí být tato hračka odstraněna. když se dítě začne pokoušet procházet po všech čtyřech.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Baby Gym
1.383 Kč